یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

در سفری یک‌روزه؛

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید می‌کند

دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیات همراه، روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه در سفری یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا ، معاون وزیر بهداشت، در سفر یک روزه خود به دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن شرکت در شورای فرهنگی این دانشگاه، با رئیس،  معاون فرهنگی و دانشجویی و و دیگر مسؤولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گلستان دیدار خواهد کرد و ضمن شنیدن گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشگاه آشنا خواهد شد.

همچنین، لاری و هیأت همراه، در همایش و جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان حضور پیدا می‌کند و به مناسبت آغاز سال تحصیلی دقایقی در جمع حاضرین به ارائه سخنرانی خواهد پرداخت.

جلسه رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با دبیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف ونهی از منکر دانشگاه و جلسه با اعضای ستاد مرکزی کانون قرآن و عترت و کانون‌های مذهبی  از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون وزیر بهداشت و هیات همراه به استان گلستان است.

در این سفر مدیرکل دانشجویی و رییس صندوق رفاه دانشجویان از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه بازدید کرده و اماکن دانشجویی توسط رییس اداره کانون‌های فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بازدید می‌شود.
دیدار مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با فعالان رسانه‌ای مفدا شعبه گلستان و اعضاء و دبیران سرویس‌های خبری و چند رسانه‌ای این پایگاه خبری و بحث و تبادل نظر و بررسی مسائل مربوط به فعالیت‌های خبری پایگاه خبری مفدا شعبه گلستان، از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.

دیدار با کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، افتتاح و بازدید غرفه‌های دانشجویی، بازدید از خوابگاه‌ها و سلف سرویس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و دیدار با نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه از دیگر برنامه‌های این سفر است. همچنین معاون وزیر طی نشستی که با نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشگی گلستان خواهد داشت،  ضمن شنیدن سخنان نمایندگان نهادهای دانشجویی از جمله کانون‌های فرهنگی، شورای صنفی، تشکل‌های دانشجویی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارائه راهکارهای لازم برای بهبود سطح کیفی فعالیت‌های این شورا می‌پردازد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.