دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

نشست دبیران انجمن های ورزشی دانشجویان با سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

ورزشی

نشست دبیران انجمن های ورزشی دانشجویان با سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همت اداره تربیت بدنی، ظهر دوشنبه 15مهر ماه سال جاری در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، این جلسه با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، رئیس اداره تربیت بدنی، مدیر مفدا و مسئول روابط عمومی، مسئول امور مالی، کارشناسان تربیت بدنی و دبیران انجمن های ورزشی دانشجویان تشکیل و با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد و سپس به اهداف کلی اداره تربیت بدنی از جمله تقویت نیروهای ورزشی، مشارکت در برنامه های اجرایی و کسب مقام های المپیادی پرداخته شد.

سید ابوالقاسم هادی نیا، سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن عرض خیر مقدم به حضار در جلسه بیان داشت: شرکت بیشتر دانشجویان در برنامه های ورزشی دانشگاه در امتیاز دهی پایش عملیاتی تاثیر گذار است و سعی ما بر آن خواهد بود که تا حد توان مالی دانشگاه تیم های بیشتری را در رشته های متنوع به مسابقات کشوری بفرستیم.

هادی نیا اذعان داشت: با ورزش در زمینه نیل به ارزش های اجتماعی همچون کار گروهی، وفاداری و روحیه ورزشکاری می توان توفیق یافت.

عزیزاله ایروان جم، رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن اشاره به اهداف کلی اداره تربیت بدنی گفت: تجهیز سالن های ورزشی دانشجویان از برنامه های این اداره بوده است که به یاری خداوند متعال به زودی سالن های ورزشی خوابگاه های دانشجویی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: در پایش عملیاتی تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در یک سطح با هم مقایسه می شوند و به فرض مثال دانشگاه ما با 2 هزار دانشجو با دانشگاهی با ظرفیت 7 هزار دانشجو مقایسه می شود که روش درستی نیست و امیدوارم این نکات در مقایسه دانشگاه ها لحاظ شود.

بر پایه این گزارش؛ دبیران انجمن های ورزشی دانشجویان به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مشکلات خود را با سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در میان گذاشتند و از وی با توجه به شرایط مالی دانشگاه قول همکاری گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.