سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

با هدف بررسی مشکلات خوابگاه‌های خودگردان دانشگاه؛

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از خوابگاه‌های خودگردان بازدید کرد

بازدید دکتر عمارلو معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از خوابگاه های هما و آرام

معاون فرهنگی و. دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به همراه مسؤولان دانشگاه از خوابگاه‌های خودگردان هما و آرام بازدید کردند و مشکلات دانشجویان ساکن این دو خوابگاه را از زبان آنها شنیدند.

به گزارش مفدا زنجان، "دکتر عمارلو" به همراه "دکتر مصطفی محمدی" مدیر فرهنگی،"خانم دکتر باقری" مدیر امور دانشجویی و "شیخی" مدیر امور عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این بازدید حضور داشتند و از چالش های پیش روی دانشجویان پرسیدند.

ساکنان خوابگاه پسرانه هما که دور میدان کوهنورد در ابتدای جاده گاوازنگ است از نبود امکانات شستشوی لباس گلایه داشتند و گفتند که نداشتن ماشین لباس شویی از مهمترین چالش های خوابگاه است. همچنین سرد شدن آب در هنگام استفاده همزمان از دو دوش مشکل دیگری بود که دانشجویان این خوابگاه مطرح کردند.


مشکل عمده دیگری که از سوی دانشجویان این خوابگاه مطرح شد، ضعیف بودن اینترنت و سیستم وای‌فای خوابگاه بود که مسئولان معاونت از زبان دانشجویان ساکن این خوابگاه شنیدند.

دکتر عمارلو گفت: «علیرغم اینکه تعهدی نسبت به خوابگاه های خودگردان متوجه معاونت فرهنگی و دانشجویی نیست، اما از آنجایی که همه‌ شما دانشجویان مثل فرزندان ما هستید، لذا ما همه تلاش خود را برای رفع مشکلات و تامین حداقل‌های رفاهی به کار خواهیم بست و این حق شماست که از این حداقل‌های ضروری بهرمند باشید.


مقصد بعدی مسئولان معاونت در ادامه این بازدید سرزده خوابگاه خودگردان آرام واقع در منطقه مسکونی علوم پایه بود.

این خوابگاه دخترانه که در منطقه‌ شهرک علوم پایه واقع است و از شرایط بهتری نسبت به خوابگاه پسرانه هما برخوردار است، اما تعمیرات آن هنوز به پایان نرسیده، برای همین دانشجویان این خوابگاه در  محلی موقت اسکان یافته‌اند.

مسئولان این خوابگاه قول یک‌ماهه برای اتمام عملیات تعمیر را داده اند و مطابق توضیحاتی که مسئول این خوابگاه در حین بازدید اعلام کردند در تلاش هستند تا دانشجویان این خوابگاه‌ها در موعد مقرر در این خوابگاه اسکان یابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.