سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

در حاشیه سفر یک روزه معاون وزیر بهداشت و هیات همراه به گرگان

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد

خوابگاه گلستان

در حاشیه سفر یک‌روزه دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه به شهرستان گرگان و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی گلستان، مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی این وزارتخانه از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا، مهندس رحمان خدابنده لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه در خلال سفر یک‌ روزه به گرگان‏، با حضور در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، ضمن بازدید از  خوابگاه‌های دانشجویی، در جریان وضعیت اسکان دانشجویان قرار گرفت.

در جریان این بازدید، خدابنده لو، با دانشجویان خوابگاهی دقایقی به گفت وگو نشست و ضمن شنیدن مشکلات، نیازها و مطالبات صنفی و رفاهی دانشجویان، به تبادل نظر با آنها پرداخت.

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت همچنین از بخش‌های مختلف خوابگاه‌های دانشجویی گلستان، علم‌الهدی و شهدای پنج آذر و همچنین سلف سرویس مرکزی این دانشگاه بازدید کرد؛ در این بازدید مهندس ابوطالب بای مدیر امور دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشت.

مهندس خدابنده لو در این بازدید یک‌ساعته با شنیدن نقد و انتقادات دانشجویان از کمبود فضای خوابگاهی و کیفیت امکانات، در خصوص رفع مطالبات و نیازهای دانشجویان خوابگاهی وعده‌های مساعدی داد.

از مهمترین مشکلات حوزه خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، تراکم ظرفیت خوابگاهی این دانشگاه بود که از سوی دانشجویان به مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت منتقل شد.
گفتنی است دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیأت همراه وی، در سفری یک روزه به دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن حضور در همایش دانشجویان جدید الورود و بازدید از نمایشگاه "فصل نو، فصل همدلی" و بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی، در جلسات مختلف با مسوؤلان و دانشجویان نیز حضور یافته و از نزدیک با شرایط و امکانات فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه آشنا شدند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.