چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

با حضور نو دانشجویان دانشگاه؛

همایش "شروع یک رویش" در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

همایش شروع یک رویش

همایش توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با عنوان "شروع یک رویش"، با حضور مسئولین و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، "مهدی سلمانیان" در گفتگو با خبرنگار مفدا اظهار کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی و با حضور "دکتر علیرضا مسلم" رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، "حجت الاسلام ایمانی مقدم" مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، "سرهنگ بیات مختاری" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و معاونین و مدیران دانشگاهی، همایش توجیهی دانشجویان جدید الورود با عنوان "شروع یک رویش" صبح دوشنبه ۱۵مهرماه در اردوگاه شهید مطهری برگزار شد.

وی افزود: در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه ضمن تبریک وخوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود دوران دانشجویی را دوران تاثیر گذار در زندگی افراد و ورود به دانشگاه را تمرینی مناسب برای ورود به عرصه های علم و دانش اندوزی و بستری مناسب برای تمرین مسئولیت پذیری برای ورود به جامعه برای ایفای مسئولیت های مهم در زندگی افراد دانست.

مدیر فرهنگی دانشگاه اضافه کرد: سپس در ادامه مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با بیان کسب علم و دانش ونقش آفرینی مثبت دانشجویان در قله های علم ،انتخاب الگوی مناسب برای موفقیت در کسب علم و دانایی  را دو رسالت مهم دانشجویان در بدو ورود به محیط دانشگاه عنوان کرد.

مهدی سلمانیان تصریح کرد: همچنین در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار توصیه های حفاظتی و پیشگیرانه درخصوص آسیب های اجتماعی را به دانشجویان ارائه و هریک از معاونین آموزشی،تحقیقات وفناوری و فرهنگی دانشجویی ضمن معرفی واحد های مختلف به بیان دستاورد ها و برنامه های دانشگاه ویژه دانشجویان پرداختند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اضافه کرد: رونمایی از اپلیکیشن معاونت فرهنگی دانشجویی،برگزاری موسیقی توسط گروه ناشنوایان،برگزاری مسابقات ورزشی و برپایی غرفه  کانون ها و تشکل های دانشجویی  دانشگاه از جمله برنامه های این همایش بود که مورد استقبال مسئولین و دانشجویان قرار گرفت.

عکاسان خبری دانشجویی: مجتبی دیوانگاهی، رومینا آسایش خواه، مسعود ضمیری، کلالی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.