سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

تجهیز و نوسازی آزمایشگاه میکروب شناسی دانشکده پرستاری علوم پزشکی لارستان

تجهیز و نوسازی آزمایشگاه میکروب شناسی لارستان

آزمایشگاه میکروب شناسی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) علوم پزشکی لارستان با دستگاه‌های جدید، در سال تحصیلی جدید تجهیز و نوسازی شد.

به گزارش مفدا لارستان، آزمایشگاه میکروب شناسی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) علوم پزشکی لارستان با دستگاه های جدید در سال جاری تجهیز و نوسازی گردید.

"دکتر محمد سبحانی لاری" مسئول آزمایشگاه دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) عنوان کرد: پس از تلاش‌های بسیار و پیگیری‌های مجدانه مسئولین دانشکده پرستاری در سال ۱۳۹۷، این دانشکده موفق به تجهیز آزمایشگاه میکروب شناسی با تجهیزات تخصصی بافت شناسی شد.

در ادامه عنوان داشت: آزمایشگاه میکروب شناسی دانشکده پرستاری تجهیزات جدید آزمایشگاهی شامل هفت دستگاه میکروسکوپ نوری، یک دستگاه میکروسکوپ فلوئورسنت، یک دستگاه میکروتوم نیمه اتومات و یک دستگاه فریز منفی ۳۰ درجه، خریداری و در آزمایشگاه میکروب شناسی راه اندازی شده است.

سبحانی افزود: با این دستگاه‌ها ظرفیت آموزشی در بخش میکروب شناسی و بافت شناسی افزایش یافته و توانمندی آزمایشگاه جهت فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی نیز به سطح مطلوبی رسیده است به گونه‌ای که اساتید و دانشجویان ارجمند می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی خود را در زمینه‌های بافت شناسی، انگل شناسی و میکروب شناسی در این آزمایشگاه به انجام برسانند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.