چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

با حضور دبیران "کانون شعر و ادب" دانشگاه‌های استان؛

همکاری کانون‌های "شعر و ادب" دانشگاه‌های علوم پزشکی، پیام نور، آزاد و هنر تبریز شکل گرفت

۱

دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای پیشبرد و تقویت شعر و ادب دانشجویی، با دعوت از دبیران کانون‌های "شعر و ادب" دانشگاه های پیام نور، آزاد و هنر پیش قدم شد.

به گزارش مفدا تبریز، دبیر و اعضاء شورای مرکزی کانون شعر و ادب دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای همکاری های چند جانبه و پیشبرد اهداف آتی کانون شعر و ادب با دبیران کانون های شعر و ادب دانشگاه های تبریز، پیام نور، آزاد و هنر دیدار کردند.

"سیدمحمدرضاحسینی" دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این دیدار گفت: حال که با  انتصاب "دکتر نظری" در مقام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دلگرمی خاصی در ما دانشجویان ایجاد شده و ایشان حامی و پشتیبانفعالان فرهنگی هستند، ما دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز بر آن شدیم به منظور افزایش و تقویت ارتباط با سایر دانشگاه های سطح استان، پا پیش گذاشته و پیش قدم  این امر مهم و خطیر شویم .

گفتنی است، در طی این دیدار به مسائلی همچون ضرورت افزایش ارتباطات بین کانونی در دانشگاه ها اشاره شد که پیامد آن  چندین تصمیم مهم در نحوه برگزاری هرچه بهتر مراسم ، برنامه‌ها و فراخوان های  شعر و ادب دانشگاهی بود که قطعاّ نتایج آنبه اطلاع دانشجویان خواهیم رسید.

در پایان نیز دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دانشجویان علاقه مند دعوت به همکاری کرد.

راه ارتباطی : @daneshjo۷۷

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.