چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶

جلسه توجیهی و ثبت نام دانشجویان بین المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزارشد

مراسم ثبت نام و جلسه توجیهی دانشجویان بین المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

اولین دانشجویان بین المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز سه شنبه 16 مهرماه در سالن ابن سینای دانشکده پزشکی ثبت نام و شدند و برنامه های توجیهی آنها در حین ثبت نام انجام شد.

به گزارش مفدا زنجان، دانشجویان بین المللی در برنامه ثبت نام و جلسه توجیهی پای سخنان معاون آموزشی و معاون فرهنگی نشستند و به دلیل اینکه اکثریت آنها از منطقه اقلیم کردستان عراق به این دانشگاه آمده اند با ترجمه یکی از اساتید دانشگاه به زبان کردی موارد مختلف آموزشی و فرهنگی را از سوی این دو معاون دانشگاه شنیدند.

دکتر قائمی معاون آموزشی دانشگاه ابتدا به دانشجویان جدید خوش آمد گفت و نکات آموزشی و موضوعاتی که مربوطه به حیطه کاری این معاونت است را شرح دادند و سپس دکتر عمارلو معاون فرهنگی و اموردانشجویی تلاش کرد تا با چند کلمه به زبان دانشجویان با آنها ارتباط صمیمانه تری برقرار کند. هر دو معاون دانشگاه بر این نکته تاکید داشتند که هیچ نفاوتی از نظر امکانات و نحوه تعامل با دانشجویان بین المللی و داننشجویان ایرانی وجود ندارد و ابراز امیدواری کردند که هم در طول تحصیل سفیر خوبی از سوی کشور خود در ایران باشند و هم در پایان دوه خاطرات خوب و به یاد ماندنی از کشور ایران برای خود به همراه ببرند.

در پایان این جلسه از والدین دانشجویان دو نفر به نمایندگی برای برنامه پرسش و پاسخ حاضر شدند و هر دو ضمن تشکر از برخورد و مهمان نوازی ایرانی آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه برای تامین شرایط مناسب و ارتباط خوب با فرزندانشان اعلام کردند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.