چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴

توسط اداره توسعه فعالیت های قرآنی با همکاری کانون قرآن و عترت(ع) دانشگاه؛

انتشار فراخوان حفظ یک جزء قرآن جهت تشویق علاقه مندان در رشته حفظ

قرآن خط عثمان طه

این فراخوان ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه است و از علاقه مندان به فعالیت های قرآنی خواسته شده است با انتخاب خود یک جزء از کلام الله مجید را تا بهمن ماه سال جاری حفظ کنند و چنانچه شرکت کنندگان در آزمون نهایی، نمره چهارده از بیست نمره را کسب کنند، جایزه نقدی سه میلیون ریالی به آنها اهدا خواهد شد. 

به گزارش مفدا تبریز، اداره توسعه فعالیت های قرآنی با همکاری کانون قرآن و عترت(ع) دانشگاه علوم پزشکی تبریز  فراخوانی را خطاب به علاقه مندان به حفظ قرآن کریم منتشر کرد. در این فراخوان از علاقه مندان به فعالیت های قرآنی در رشته حفظ خواسته شده است با انتخاب خود یک جزء از کلام الله مجید را تا بهمن ماه سال جاری حفظ کنند.

در فراخوان اداره توسعه فعالیت های قرآنی با همکاری کانون قرآن و عترت(ع) دانشگاه، از عموم اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه دعوت شده است  برای شرکت در حفظ یک جزء قرآن شرکت کنند. 

در این فراخوان، خبر از برگزاری آزمون داده شده است و برای تشویق و اشاعه فعالیت های قرآنی، چنانچه شرکت کنندگان در این آزمون، نمره چهارده از بیست نمره را کسب کنند، جایزه نقدی سه میلیون ریالی به آنها اهدا خواهد شد. 

علاقه مندان برای شرکت در حفظ یک جزء قرآن تا پایان آبان ماه می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح به طبقه دوم مجتمع فرهنگی امید، اتاق سوم مراجعه کنند یا با شماره ۰۹۱۴۱۱۰۸۱۷۷ تماس بگیرند. 

  همچنین علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با جشنواره قرآن و عترت دانشگاه و ثبت نام از طریق آیدی @q_e_TBZ اقدام نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.