چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان؛

بهترین دوران و مقطع زندگی اجتماعی هر انسانی، بدون شک دوران دانشگاه و فراگیری علم و تحصیل در فضای آموزشی است

همایش توجیهی

دکتر عبدالرضا فاضل گفت :بهترین دوران و مقطع زندگی اجتماعی هر انسانی، بدون شک دوران دانشگاه و فراگیری علم و تحصیل در فضای آموزشی است که بخشی از شخصیت شما دانشجویان در این محیط دانشجویی شکل می گیرد از این رو قدر این فضای مقدس را بدانید و فارغ از هرگونه دغدغه ومشکلات، به کسب تحصیل و علم و دانش بپردازید.

به گزارش مفداگلستان، دکتر عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در همایش توجیهی دانشجویان تازه ورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: دانشگاه علوم پزشکی گلستان با داشتن حدود بیش از ۳۵۰۰ دانشجو افتخار می کند که در آغاز سال تحصیلی در خدمت شما دانشجویان جدید الورود باشد.

وی افزود:مقدم شما دانشجویان را در این دانشگاه به فال نیک می گیرم بهترین دوران و مقطع زندگی اجتماعی هر انسانی، بدون شک دوران دانشگاه و فراگیری علم و تحصیل در فضای آموزشی است که بخشی از شخصیت شما دانشجویان در این محیط دانشجویی شکل می گیرد از این رو قدر این فضای مقدس را بدانید و فارغ از هرگونه دغدغه ومشکلات، به کسب تحصیل و علم و دانش بپردازید.

دکتر فاضل گفت:فضاهای آموزشی و درمانی از جمله فضای دانشگاهی ما در بخش بیمارستانها محدود است اما سعی مان بر آن است که شما دانشجویان با حداقل مشکلات، به فراگیری علم ودانش بپردازید به هرحال شما متولیان نظام سلامت هستید و بدون شک آینده روشنی در انتظار شما عزیزان است.

رئیس دانشگاه ادامه داد: یکی از دغدغه من طی سه سال گذشته محدودیت در فضای دانشکده دندانپزشکی بوده است که کوشش خواهیم کرد بر این کاستی ها با برنامه ریزی و تلاش فائق شویم. وی افزود:دانشگاه علوم پزشکی گلستان با داشتن ۳۵۵۰ دانشجو تلاش دارد امسال نیز درسال تحصیلی جدید در تربیت و پرورش دانشجویان تلاشگر و پویا اقدامات موثری انجام دهد.

دکتر فاضل افزود:از شما دانشجویان تازه ورود انتظار دارم در فضای دانشگاهی آینده تان را بسازید و با تمام مشکلات از جمله محدودیت در فضاهای فیزیکی، آموزشی، فضای سیاسی که شاید در خیلی از دانشگاه ها حاکم است، به تحصیل بپردازید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.