چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

دکتر امیریانی؛

شما دانشجویان به عنوان متولیان نظام سلامت در آینده در محیط های درمانی، بیمارستانی و آموزشی توسط بیماران قضاوت خواهید شد

همایش توجیهی

دکتر تقی امیریانی گفت:ما در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان وظیفه سیاستگذاری و پایش دانشکده ها و مدیریت دوره های آموزشی را داریم و تلاش داریم در حوزه آموزشی به استانداردهای خوبی برسیم و آن را حفظ کنیم.

به گزارش مفداگلستان، دکتر تقی امیریانی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در همایش دانشجویان جدید الورود موفقیتی که شما دانشجویان به واسطه عبور از سدکنکور و ورود به دانشگاه علوم پزشکی گلستان داشتید را تبریک می گویم البته این شروع کار است وامیدوارم شما عزیزان در رشته های مختلفی که انتخاب کرده اید، موفق باشید.

وی افزود:خیلی از رشته های علوم پزشکی که شما دانشجویان انتخاب کرده اید، حرفه ای هستند و با آینده کاری شما ارتباط دارند و شما به عنوان متولیان نظام سلامت در آینده در محیط های درمانی، بیمارستانی و آموزشی توسط بیماران قضاوت خواهید شد و عملکرد شما در تیررس نگاه و قضاوت آنها خواهد بود پس تلاش کنید که نقطه ضعفی نداشته باشید.

معاون آموزشی دانشگاه ادامه داد: وظیفه شما دانشجویان بدون شک فراگیری علم وتحصیل است و البته در فضای دانشگاهی باید علاوه بر آن، به فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی نیز بپردازید و از یکنواختی خارج شوید.

دکتر امیریانی گفت:ما در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان وظیفه سیاستگذاری و پایش دانشکده ها و مدیریت دوره های آموزشی را داریم و تلاش داریم در حوزه آموزشی به استانداردهای خوبی برسیم و آن را حفظ کنیم. همه شما دانشجویان بخصوص دانشجویان تازه ورود باید در بدو ورود به دانشگاه بامطالعه آیین نامه های آموزشی با متن ومفاد آن آشنا شوید و بدون شک تسلط آیین نامه ها می تواند شما عزیزان رادر مسیر خوبی هدایت کند.

وی افزود:تامین مشاوره سلامت روان دانشجویان از نکات مهمی است که همه ساله مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی گلستان است و همه دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه مورد تست پایش سلامت روان قرار می گیرند. البته در کنار آن، اساتید مشاوره برای ارایه خدمات مشاوره ای درنظر گرفتیم که به دانشجویان آسیب پذیر خدمات مشاوره خاصی ارایه می دهند. مثلا اگر دانشجویی با افت تحصیلی مواجه شد قطعا این اساتید مشاوره با ارائه خدمات خود جلوی این افت را خواهند گرفت. یا همچنین دانشجویانی که در طول ترم معدلشان دچار افت شد، با کمک این مشاوران در صدد رفع مشکلات آنها خواهیم بود.

معاون آموزشی ادامه داد:کمیته اساتیدمشاوره برای دانشجویان آسیب پذیر از جمله کمیته هایی است که دانشگاه علوم پزشکی گلستان نسبت به آن تاکید وتوجه خاصی دارد همچنین برای دانشجویانی که درسخوان هستند المپیادهای دانشجویی در طول سال تدارک دیده ایم که بیشتر این المپیادها ملی و کشوری است. این افراد بر حسب علاقه وتوانمندی می توانند در این المپیادها حضور یابند و افتخار برای خود ودانشگاه کسب کنند. افرادی که درس خوان هستند المپیادهای دانشجویی هست که در سطح کشور برگزار می شود این افراد برحسب علاقه می توانند در این المپیاد شرکت کنند.

دکتر امیریانی گفت:دانشجویانی که به لحاظ اقتصادی و مالی در شرایط خوبی نیستند می توانند با گرایش به فعالیت در نهادهای دانشجویی، کار دانشجویی دریافت کنند که کمکی به امرارمعاش آنها خواهد بود. دانشگاه ما درست است که تیپ دو است اما بیش از ۳۰۰ نفر دانشجوی متخصص پزشکی از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. کسب رتبه نخست بورد کشور در رشته های داخلی اطفال در این دانشگاه حاصل شد که مایه افتخار است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.