چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴

جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد

دانشجویان جدید

به منظور آشنایی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی جشن دانشجویان جدیدالورود درمجتمع ساحلی توانیربندرعباس برگزار شد.

جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد

 به منظور آشنایی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی جشن  دانشجویان جدیدالورود  درمجتمع ساحلی توانیربندرعباس برگزار شد.

به گزارش مفداهرمزگان؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بین دانشجویان جدید الورد گفت: حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از معاونت هایی است که بین 4 تا 7 سال می توانید از فرصت یادگیری و آموزش در حوزه فرهنگی هنری و ورزشی در کنار تحصیل نیر بهره مند شد.

دکتر صدیقه عابدینی با اشاره به اینکه در دانشگاه توجه به سایر حوزه ها نیز همچون فرهنگ و هنر مورد تاکید قرار دارد، گفت: حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی  با کانون ها و انجمن ها و تشکل ها دانشجویی در زمینه فرهنگی هنری ، ورزشی  ومذهبی فعالیت های خوبی  دارند.

عابدینی تاکیدکرد: امکانات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پردیس دانشگاه واقع شده است که دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در چندسال اخیر دانشجویان در کنارتحصیل در رشته های حوزه علوم پزشکی موفق به کسب رتبنه های ملی در رشته های فرهنگی ،هنری و ورزشی نیز شده اند و انتظار می رود شما دانشجویان جدیالورود نیز پرتلاش در سایر حوزه ها فعالیت داشته باشید.

گفتنی است؛ مسابقات ورزشی، فرهنگی و ... از برنامه های این اردوی یک روزه با همکاری کانون های دانشجویی اجراگردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.