چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲

نشست معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با دبیران کانون های فرهنگی برگزار شد

نشست با دبیران کانون های فرهنگی - گناباد

با هدف هم افزایی و تعامل بیشتر، نشست معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با دبیران کانون های مدیریت تعالی فرهنگی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا - گناباد، دکتر محمدحسن مینوئیان حقیقی در این نشست که ظهر امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه در محل دفتر وی برگزار گردید ، اظهار کرد: هم افزایی و تعامل بیشتر کانون ها سبب تقویت اقدامات و فعالیت ها گردیده و لذا این انسجام موجب بوجود آمدن روحیه تلاش در بین دانشجویان نیز می شود.

وی ادامه داد: امیدواریم برونداد این نشست، برگزاری یک کار خلاقانه ادبی و هنری باشد که این کار باعث خاص شدن نام و آوازه دانشگاه نیز گردد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: هر کدام از دبیران کانون ها اگر خواسته و یا ایده ای داشته باشند می توانند اعلام کنند تا در جلسه شورای فرهنگی طرح شود؛ همچنین در صورت صلاحدید شورای تخصصی فرهنگی و در صورت نیاز، حضور یکی از دبیران در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه برگزار می گردد نیز بلامانع است.

در این جلسه حسین توکلی ثانی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه نیز در خصوص اهداف و دستورالعمل و فعالیت بیشتر کانون ها نکاتی را ارائه کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.