پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

آزمونهای دوره تربیت معلم قرآن کریم برگزار شد

دانشجو معلم

آزمونهای پایانی دوره تربیت معلم قرآن کریم با حضور دانشجویان شرکت کننده در این طرح  در دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.

به گزارش مفدا نیشابور، آزمونهای پایانی دوره تربیت معلم قرآن کریم با حضور دانشجویان شرکت کننده در این طرح روزهای ۱۴ تا ۱۶ مهر ماه در دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.

گفتنی است، دهمین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم شهریور ماه با همکاری اداره آموزش قرآن مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در محل مجتمع آموزشی پیامبر اعظم ساری برگزار شد.

در این دوره آموزشی سه دانشجو از دانشکده علوم پزشکی نیشابور در بخش دانشجو معلمان و یک دانشجو در بخش ارتقاء دانشجو معلمان حضور داشتند که در کارگاههای مختلف آموزشی قرآنی شرکت کردند.

در این دوره آموزشی، دانشجویان در کارگاه روشها و فنون تدریس، قرآن و زندگی، راهکارهای ایجاد انگیزه و جذاب سازی کلاس درس، روش تدریس صحیح خوانی، روش تدریس ترجمه و مفاهیم، روش تدریس حفظ قران کریم شرکت کردند.

آزمون های این دوره آموزشی به صورت همزمان و در دانشگاههای شرکت کننده در دوره در روزهای ۱۴ تا ۱۶ مهر ماه برگزار شد.

لازم به ذکر است به افرادی که حد نصاب مربوطه در هر یک از آزمون های کتبی و عملی تدریس را  کسب کنند پس از انجام یک دوره کارورزی و تأیید آن از سوی این مرکز، گواهینامه مربوطه اعطاء خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.