پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶

برگزاری جلسه آشنایی و توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

جلسه توجیهی دانشجویان

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر جلسه آشنایی و توجیهی دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، پس از اعلام نتیجه آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها بیش از 370 نفر در 11 رشته دانشگاهی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برای تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پذیرفته و برای ادامه تحصیل در ایرانشهر و چابهار ثبت نام شدند.

مراسم آشنایی و توجیهی دانشجویان جدیدالورود به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با حضور دانشجویان، نمایندگان تشکل ها، انجمن ها، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اداره فرهنگی و دانشجویی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان در سالن قصر برگزار شد.

در این مراسم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت قبولی دانشجویان، با اشاره به اهمیت علم آموزی اظهار داشت: شما دانشجویان نقطه متحرک جامعه هستید و با تحصیل علم و رسیدن به درجات بالا باعث رشد و توسعه کشور می شوید.

حجت الاسلام دکتر بامری افزود: تمام تلاش ما بر این است تا با همه امکانات به علم آموزی و تحصیل شما کمک کنیم تا جامعه بهتری داشته باشیم و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

وی اشاره کرد: دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه برنامه های متفاوتی در زمینه های فرهنگی، آموزشی و مبانی اندیشه های اسلامی را برای شما دانشجویان دارد که در طول سال برگزار خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: تحصیل شما و رسیدن به جایگاه علمی باعث شکست نقشه های شوم دشمنان انقلاب و اسلام می شود و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است.

مدیر فرهنگی و دانشجویی هم با تبریک ورود این دانشجویان، تفاوت های مدرسه با دانشگاه را برای دانشجویان بیان داشت و گفت:  قوانین و شیوه تحصیل دانشگاه با مدرسه متفاوت تر است و باید شما باید با رعایت آنها و توجه به مسائل مهم شخصیت اثرگذار آینده خود را بسازید.

مهناز دیده ور افزود: برای تحصیل بهتر و زندگی راحتر در خوابگاه به مسائل مهمی که مسئولین به شما می گویند خیلی توجه کنید تا دوری از خانواده و زندگی در شهری دیگر برایتان مثل بودن در خانه باشد.

وی تاکید: تشکل ها و انجمن های بسیاری در دانشگاه وجود دارد که می توانید همزمان با تحصیل فعالیت کنید و فرهنگ ها و سنت یکدیگر را به معرفی کنید.

در این جلسه نمایندگان تشکل ها و انجمن های علمی، فرهنگی و هنری ضمن معرفی خود، برنامه ها، نحوه عضویت و فعالیت دانشجویان را از طریق پخش کلیپ و سخنرانی بیان داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.