یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲

تحصیل 183نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دانشگاه زاهدان

هم اکنون 183نفر از فرزندان خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مشغول به تحصیلند.

به گزارش روابط عمومی دکتر محمد علی میرشکار دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از مجموع فرزندان شهدا و ایثارگران گرانقدر، 64 درصد در رشته پزشکی، 31 درصد دندانپزشکی و 13 در سایر رشته های علوم پزشکی مشغول به تحصیلند.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران طرح های مختلفی را در راستای ارائه خدمات به این عزیزان اجرا کرده است که از آن جمله می توان به برگزاری جشنهای دانشجویان جدید الورود و جشن فارغ التحصیلی، تشویق دانشجویان ممتاز،طرح های استاد مشاور جهت راهنمایی تحصیلی و مشاوره ای د انشجویان شاهد وایثارگر، برگزاری کلاسهای فوق العاده جهت دروس مورد نیاز با همکاری اساتید مجرب این رشته ها اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه برای انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر مطابق سنوات گذشته سهیمه 5 درصداختصاص داده شده ادامه داد سامانه ای برای نقل وانتقال این دانشجویان فعال شده است و مشمولین با مراجعه به آدرس اینترنتی http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir می توانند اقدام کنند.
وی اضافه کرد: این سامانه برای ثبت نام اولیه دانشجویان مشغول به تحصیل تا 22 شهریور ماه و برای دانشجویان جدیدالورود تا 2 مهر ماه فعال است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.