سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

در جلسه پرسش و پاسخ شب گذشته دانشجویان خوابگاه حضرت فاطمه چه گذشت؟

نشست

اولین نشست پرسش و پاسخ در ترم جاری، شب گذشته با حضور معاون و مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در خوابگاه دختران حضرت فاطمه(س) برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، اولین نشست پرسش و پاسخ در ترم جاری، شب گذشته با حضور معاون و مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در خوابگاه دختران حضرت فاطمه(س) برگزار شد.

در طی این نشست ۲ ساعته نمایندگان دانشجویان به بیان مشکلات موجود در خوابگاه پرداختند. ابتدا دکتر محمد قربانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و تشکر از دانشجویان حاضر در نشست به ارائه گزارشی کوتاه از روند ساخت پردیس دانشگاهی و خوابگاه بنیاد ۱۵ خرداد پرداخت و گفت: طی بازدیدی که هفته گذشته از فضای فیزیکی پردیس داشته ام تمام تلاش مجموعه و پیمانکار برآن است که بهره برداری از مهرماه سال آینده صورت پذیرد.

قربانی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان ترم بالایی مبنی بر وضعیت سرویس ایاب و ذهاب افزود: روزانه ۷۰ سرویس از دانشگاه به خوابگاه، مراکز درمانی و بالعکس در نظر گرفته شده است که با انتخاب نماینده ای می توان وضعیت کمی و کیفی آنها را دقیق تر مورد ارزیابی قرار داد.

همچنین آنتن دهی، وضعیت اینترنت خوابگاه و سیستم های سایت دیگر دغدغه دانشجویان خوابگاهی بود که معاون فرهنگی دانشجویی با اشاره به پیگری های صورت گرفته از سوی اداره مخابرات شهرستان در راستای رفع این مشکل خبرداد و گفت: خرید هارد جدید و بروزرسانی سیستم ها در دستور کار اداره فناوری و اطلاعات دانشگاه قرار گرفته و اینترنت خوابگاه نیز با صحبت های انجام شده با ریاست دانشگاه آزاد شهرستان به زودی مرتفع می گردد.

در این جلسه با توجه به درخواست مکرر دانشجویان زمان مجاز رفت و آمد به خوابگاه از ساعت ۲۰:۳۰ به ساعت ۲۱  و زمان تحویل غذا در سلف مرکزی از ساعت ۱۲ به ساعت ۱۱:۳۰ تغییر پیدا کرد.

همچنین در پاسخ به اعتراض دانشجویان حاضر مبنی بر پایین بودن کیفیت غذا، با بیان اینکه مقوله تغذیه، یکی از دغدغه های ایشان نیز می باشد؛ تغییر پیمانکار از ابتدای آبان ماه با اولویت رضایت دانشجویان انجام خواهد شد و اختصاص کارشناس تغذیه جهت نظارت بیشتر از دیگر اقدامات انجام شده می باشد.

 در پایان نشست قول مساعدت و پیگری در خصوص زمان فعالیت فروشگاه خوابگاه، استفاده از حیاط مرکزی وایجاد مکانی مفرح، کاهش هزینه خوابگاه و سم پاشی مجدد داده شد.

گفتنی است زمانبندی استفاده از سالن های ورزشی مشخص شده است و هفته آینده از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی اعلام می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.