چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

آیین تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

در آیین تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی فسا، ازعلیرضا منافی در مقطع بالینی و عباسی شاهی در مقطع کارشناسی تقدیر شد

در آیین تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی فسا، با حضور رییس دانشگاه از دانشجویان نمونه این دانشگاه علیرضا منافی در مقطع بالینی و عباس شاهی در مقطع کارشناسی تقدیر شد.

به گزارش مفدا فسا، آیین تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، تحقیقات و فناوری، آموزش، هیئت داوری انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاهی و جمعی از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

دکتر مجید نقدی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا، ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه فجر و تشکر و قدردانی از دبیرخانه و کارشناسان جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاهی، بیان کرد: حقیقتا امروز که شاهد موفقیت‌های دانشجویان عزیزمان هستیم، می‌توان به تلاش، همت، عزم جزم و پشتکار آنها اشاره کرد.

وی افزود: هدف ما از این نشست آشنایی با نخبه‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی است و بدون شک شناساندن این عزیزان به جامعه دانشگاهی، می‌تواند آینده‌ای روشن برای دانشگاه رقم زند.

در ادامه دکتر مجتبی فرجام، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن تاکید بر استمرار نشست‌های دانشگاهی با محوریت انتخاب دانشجویان نمونه بیان کرد: باید بتوانیم در محیط دانشگاهی، دانشجویان با استعداد را شناسایی کرده و به واحدهای خاص معرفی کنیم.

وی افزود: باید در محیط دانشگاهی به این نکته توجه کنیم که دانشجویان، با استعدادهای متفاوت و در زمینه‌های مختلف همراه ما هستند. وظیفه ما باز شناسی این توانمندی‌هاست و باید این روند به یک فرآیند حسنه تبدیل شود و مطمئن باشیم هر سال دانشجوی برگزیده دانشگاه علوم پزشکی فسا که به وزارت بهداشت معرفی می‌شود، از بهترین کیفیت برخوردار است.

فرجام در پایان ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری‌های مسئول دبیرخانه دانشجوی نمونه، با آرزوی موفیت برای کلیه دانشجویان دانشگاه، از دانشجویان نمونه دانشگاهی، علیرضا منافی دانشجوی مقطع بالینی و عباس شاهی دانشجوی مقطع کارشناسی قدردانی کرد.

دکتر سیدامین کوهپایه، معاون آموزشی دانشگاه نیز در این مراسم گفت: شادترین لحظه زمانی است که یک استاد موفقیت دانشجویانش را ببیند. همه ما متوجه شده‌ایم که کسب موفقیت تصادفی نیست و امروزه ثابت شده است که بخش زیادی از موفقیت می‌تواند به صورت اکتسابی حاصل شود.

وی ادامه داد: من به نوبه خود فکر می‌کنم که همه ما و همه دانشجویان باید بیاموزیم که می‌توانیم موفق شویم اما باید روش‌های موفقیت را با هم تمرین کنیم.

کوهپایه خاطرنشان کرد: در حال حاضر موفقیت در دنیا مانند یک علم است که با حداقل استعداد می‌توان آن را به ثمر رساند و نکته مهم این است که علاقه، استعداد و تلاش خود را کنار هم قرار دهیم و مطمئن باشیم که در آینده شاهد موفقیت خواهیم بود.

در ادامه هیئت داوری جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی فسا، ضمن تاکید بر اصل مهم معیارها و فاکتورهای انتخاب دانشجویان نمونه و شناساندن این آیتم‌ها به دانشجویان نخبه، به دانشجویان نمونه دانشگاه تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای آنان داشتند.

این نشست با اهدای لوح یادبود و هدیه ای از طرف دکتر علیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا به دانشجویان نمونه دانشگاهی، علیرضا منافی و عباس شاهی به پایان رسید.

    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.