پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

وبینار آموزشی سامانه vizit در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

وبینار شاهرود

نخستین وبینار دانشجویی با محوریت معرفی سامانه vizit و بزرگترین رویداد تفسیر اطلاعات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

به گزارش مفدا شاهرود، این وبینار آموزشی به همت کمیته تحقیقات دانشجویی و با هدف معرفی سامانه ویزیت پنجشنبه ۲۵ مهر با حضور دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی و جمعی از اساتید علوم پزشکی شاهرود در سالن آموزش مجازی دانشکده پزشکی برگزار شد. مسئول تولید محتوای علمی سامانه "دکتر نیما فتاحی" به همراهی دکتر سعیدی و مهندس مهرگان سخنرانی و آموزش این وبینار را بر عهده داشتند.

معرفی نخستین سامانه مصورسازی اطلاعات جمعیتی سلامت و بیماری، معرفی بزرگترین رویداد تفسیر اطلاعات سلامت و نیز ایجاد فرصت همکاری با مرکز تحقیقات بیماری های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی تهران از جمله محورهای این وبینار بود.

سخنرانان این برنامه بخش های مختلف سامانه ویزیت و طرح هایی مانند استپس، نسباد، سرطان و گزاره برگ های اطلاعاتی استپس را که توسط مرکز کمیته تحقیقات بیماری های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی تهران در سطح کشور انجام شده معرفی کردند. همچنین نحوه نام نویسی در سامانه و شرکت در رویداد و جوایز آن را برای دانشجویان شرح دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.