یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

به مناسبت هفته تربیت بدنی ؛

مصاحبه با مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

به مناسبت هفته تربیت بدنی که با شعار "پیش به سوی ایران فعال" آغاز شده است ، مفدا دزفول مصاحبه ای با  آقای" سعید دباغ "مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام داده است.

به گزارش مفدا دزفول ، به مناسبت هفته تربیت بدنی که با شعار "پیش به سوی ایران فعال" آغاز شده است ، مصاحبه ای با  آقای" سعید دباغ "مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام داده است :

مفدا : با سلام خدمت شما و تبریک هفته تربیت بدنی به مجموعه اداره تربیت بدنی دانشگاه لطفا برنامه هایی را که برای هفته تربیت بدنی برای دانشجویان و اساتید در نظر گرفته اید را توضیح دهید.

دباغ : با سلام  و تبریک هفته تربیت بدنی خدمت همه همکاران و دانشجویان محترم ، اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با هدف از بین بردن بی تحرکی و بی انگیزگی در بین دانشجویان و اساتید برنامه های مختلفی را در این هفته و در طول سال تحصیلی برای دانشجویان و اساتید در نظر گرفته است.

در ابتدای هفته تربیت بدنی  ضمن پذیرایی ، همایش های ورزشهای مختلفی از جمله دارت ، فوتبال دستی ، تنیس روی میز ، منچ ، دوز و برج هیجان را ویژه اساتید و دانشجویان در محوطه دانشگاه برگزار می کند که به رسم یادبود هدایایی نیز به شرکت کنندگان برتر اهدا می شود. در طول این هفته همایش دوچرخه سواری ویژه دانشجویان دختر و پسر برگزار می شود همچنین همایش قایق سواری و طناب کشی نیز ویژه دانشجویان دختر و پسر در نظر گرفته شده است . در انتهای این هفته نیز یک همایش پیاده روی ویژه کلیه پرسنل و دانشجویان در نظر گرفته شده است که امیدوارم با این برنامه ها بتوانیم شادابی و نشاط را در بین دانشجویان و اساتید بیشتر کنیم.

  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.