یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان؛

"روز شمار هفته تربیت بدنی در دانشگاه را اعلام کرد"

كاشان مرشدي

"عباسعلی مرشدی" سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تبریک این روز به کلیه دانشجویان، ورزشکاران و کارکنان اداره تربیت دانشگاه؛ روزشمار هفته تربیت بدنی این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش مفدا کاشان، سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه ضمن اعلام روزشمار هفته تربیت بدنی گفت: برنامه های متعدد و مسابقات مختلف برای دانشجویان دختر و پسر در نظرگرفته شده است.

مرشدی همایش پیاده روی جامعه دانشگاهی، کارگاه آموزشی و مسابقه دومینو، مسابقات ورزشی خوابگاهی، لیگ فوتسال دانشجویان پسر، مسابقه پیامکی ویژه کارکنان، ویژه نامه تربیت بدنی، اردوی تفریحی فریزهند و مسابقات شنا را از برنامه های هفته تربیت بدنی برشمرد.

وی هدف از اجرای این برنامه ها را افزایش نشاط و شادابی در بین دانشجویان بیان کرد و دانشجویان را به حضور بیشتر و مثمر ثمرتر در فعالیت های ورزشی فرا خواند.

عباسعلی مرشدی اظهار داشت: هفته تربیت بدنی طی روزهای ۲۶ مهر تا دوم آبان ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و ادارات، مراکز دولتی و غیردولتی متناسب با فعالیت‌های خود، برنامه‌های مختلفی به همین مناسبت برگزار می‌کنند که دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

مرشدی هفته تربیت بدنی و ورزش را فرصت مناسبی برای تقدیر از تلاش های خالصانه همکاران اداره تربیت بدنی و همه دانشجویان با نشاط و پرانگیزه دانست که در رسیدن به اهداف توسعه محور ورزشی خود یاری نموده اند.

وی افزود: امیدواریم حوزه تربیت بدنی دانشگاه به عنوان یکی از ارکان مهم معاونت فرهنگی و دانشجویی رضایت مندی جامعه دانشگاهی را بیش از پیش فراهم سازد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.