سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه در زمینه اهدای عضو انجام شد؛

آغاز به کار کانون دانشجویی اهدای عضو "حیات" در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

کانون اهدای عضو حیات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

کانون دانشجویی "اهدای عضو حیات" دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان نخستین کانون اهدا عضو در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، پس از دریافت مجوز فعالیت رسمی خود را در این دانشگاه آغاز کرد.

به گزارش مفدا گیلان؛ اولین کانون اهدای عضو دانشگاه های علوم پزشکی کشور با نام کانون اهدای عضو "حیات" در دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشکیل و پس دریافت مجوز از شورای فرهنگی دانشگاه از ابتدای ماه خرداد، فعالیت خود را آغاز کرد.

این کانون با هدف گام برداشتن در جهت ارتقای فرهنگ جامعه در زمینه اهدای عضو که اخیرا جایگاه و ارزش آن مشخص شده، رشد دانش عمومی جامعه و... در دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأسیس شد.

نادیا مسعودی، فائزه پورنادری و زهرا خلعتبری سه دانشجوی فعال و دغدغه مند دانشگاه از مؤسسان این کانون بودند که پس دریافت مجوز، در اولین فعالیت خود با برپایی غرفه در مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشکده پرستاری و مامایی حضرت زینب(س) و پیراپزشکی و فناوری های نوین شرق گیلان(لنگرود)، دانشجویان را با این کانون و فعالیت‌های آن آشنا کردند و با برپایی غرفه‌ای دیگر در مراسم توجیهی دانشکده بهداشت به کار خود ادامه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.