یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اعلام کرد:

کمک ۶۶۰ میلیون ریالی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سبزواربه پویش بهار همدلی

پویش بهار همدلی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: هیات رئیسه، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در قالب پویش بهار همدلی در مجموع مبلغ ۶۶۰ میلیون ریال جهت ساخت منازل تخریب شده در مناطق سیل زده کمک کردند.

به گزارش مفدا سبزوار، دکترعلی دلبری با اشاره به افتتاح حساب ویژه بانکی جهت جمع آوری کمک‌های مالی جامعه دانشگاهی در طرح پویش بهار همدلی در گفتگو با مفدا اظهار کرد: هدف از پویش بهار همدلی مشارکت دانشگاهیان در بازسازی بخشی از ۶۰ هزار خانه ویران شده در مناطق سیل زده کشور است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار افزود: بر اساس این طرح در ازای هر ۲۰ میلیون تومان کمک‌ جمع آوری شده از هر دانشگاه، مبلغ ۷۰ میلیون تومان نیز از سوی نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و سازمان بهزیستی تعلق خواهد گرفت و در مجموع با ۹۰ میلیون تومان، خانه‌ای مستحکم در مناطق سیل زده برای هموطنان نیازمند ساخته خواهد شد.

دلبری تصریح کرد: از مجموع این مشارکت ۶۶۰ میلیون ریالی، مبلغ ۳۷۰میلیون ریال هم اینک در حساب ویژه این پویش در بانک تجارت شعبه مرکزی سبزوار موجود می باشد و مبلغ ۲۹۰میلیون ریال تا پایان سال و به صورت کسر از حقوق ماهانه از همکاران داوطلب محقق خواهد گردید.

گفتنی است، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پایان ضمن ابراز سپاس و تشکر ویژه از همه افرادی که علی رغم شرایط اقتصادی دشوار به این پویش پیوستند برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت نمود.

یادآور می شود؛ در پی وقوع سیل در بهار امسال و آسیب دیدن بخش‌های بزرگی در شمال و جنوب کشور، از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کمپینی تحت عنوان پویش ملی «بهار همدلی» برای ساخت و نوسازی منازل تخریب شده بر اثر این رویداد طبیعی اعلام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.