دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵

دبیر انجمن علمی تکنولوژی اتاق عمل دانشگاه مطرح کرد:

بهره ‌گیری از توانمندی و خلاقیت دانشجویان در "انجمن علمی تکنولوژی اتاق عمل" دانشگاه علوم پزشکی گناباد

فاطمه ابریشمی پور دبیر انجمن علمی تکنولوژی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دبیر انجمن علمی دانشجویان "تکنولوژی اتاق عمل" دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در جهت تحقق توسعه علمی، از توانمندی و خلاقیت دانشجویان در این انجمن علمی دانشجویی بهره برده شده است.

فاطمه ابریشمی پور در گفت و گو با مفدا گناباد، اظهار کرد: این انجمن علمی از بین دانشجویان رشته تکنولوژی اتاق عمل علاقه‌مند به مشارکت در فعالیت‌های علمی در این دانشگاه تشکیل شده است.

وی ادامه داد: در پانزدهم تیرماه سال جاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد میزبان دومین همایش پژوهشی سالینامه تکنولوژی اتاق عمل بود که این همایش توسط گروه بورد اتاق عمل و دانشجویان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور ۵۰۰ نفر از اساتید و دانشجویان این رشته برگزار شد.

دبیر انجمن علمی دانشجویان تکنولوژی اتاق عمل مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: این انجمن علمی با همکاری گروه علمی تکنولوژی اتاق عمل در نظر دارد که دانشجویان را برای سومین همایش تکنولوژی اتاق عمل که در سال آتی برگزار می شود، آماده کند.

وی ابراز کرد: همچنین در سال گذشته اولین المپیاد علمی تکنولوژی اتاق عمل برگزار شد که یکی از دانشجویان این دانشگاه به مرحله کشوری نیز راه یافت؛ لذا در صورتی که تصمیم به برگزاری مجدد این آزمون علمی گرفته شود، انجمن علمی مسئول برگزاری این آزمون خواهد بود.

ابریشمی پور خاطرنشان کرد: یکی از کارگاه های پرطرفدار ما که از بقیه رشته های هم در این کارگاه شرکت کردند و با تدریس اساتید عرب خزایی صورت گرفت، کارگاه بخیه زنی بود در نظر داریم کارگاه بخیه ۲ و کارگاه های دیگری هم برای کمک به پیشرفت علمی و پژوهشی دانشجویان برگزار نمائیم.

وی همچنین با اشاره به صدور مجوز نشریه "نسپا" برای این انجمن، عنوان کرد: نشریه "نسپا" نشریه علمی فرهنگی است که اولین شماره آن را در پاییز چاپ خواهد شد؛ این نشریه هم دارای مطالب علمی پزشکی و جراحی و هم مطالب فرهنگی مثل مطالب طنز و شعر و کاریکاتور و ... خواهد بود.

دبیر انجمن علمی دانشجویان تکنولوژی اتاق عمل مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بیان کرد: این انجمن با همکاری گروه اتاق عمل در نظر دارد که ژورنال کلاب هایی را در صورت فراهم شدن شرایط در این دانشگاه برگزار کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.