چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳

دیدار با مبارز انقلابی دورران حکومت پهلوی

دیدار با مبارز انقلابی

به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای تقدیر از زحمات و جان فشانیهای یکی از مبارزان دوران انقلاب به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی ، دکتر بابامحمودی معاون امور اجتماعی ، دکتر جعفری مدیر فرهنگی، فوق برنامه و تربیت بدنی و تعدادی از مسئولین فرهنگی دانشگاه، از حجت الاسلام والمسلمین ذاکری از فعالان انقلابی دوران حکومت پهلوی دیدار داشتند.

به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای تقدیر از زحمات و جان فشانیهای یکی از مبارزان دوران انقلاب  به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی ، دکتر بابامحمودی معاون امور اجتماعی ، دکتر جعفری مدیر فرهنگی، فوق برنامه و تربیت بدنی، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و تعدادی از مسئولین فرهنگی دانشگاه، از حجت الاسلام والمسلمین ذاکری از فعالان انقلابی دوران حکومت پهلوی دیدار داشتند. ایشان از جمله افرادی بودند که به پیروی از خط مشی امام خمینی (قدس) به مبارزه با ساواک پرداختند .

در این دیدار دکتر حق شناس و دکتر بابامحمودی از زحمات بی دریغ مبارز بی حد و حصر،  تقدیر و تشکر کردند و اعلام نمودند انقلاب به پشتوانه تلاشهای مجدانه به ثمر نشست در ادامه حاج آقا ذاکری  از ظلم و ستم ماموران ساواکی و شکنجه های آن دوران صحبتهائی را بیان نمودند. در پایان دکتر حق شناس به پاس زحمات این روحانی انقلابی هدیه ای ناقابل را تقدیم ایشان نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.