چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی ؛

همایش پیاده روی صبحگاهی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

همایش پیاده روی

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی ودانشجویی وبه همت مدیریت دانشجویی معاونت ،همایش پیاده روی صبحگاهی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در دانشگاه علوم پزشکی سبزواربرگزارشد.

مفدا سبزوار :به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی ودانشجویی وبه همت مدیریت دانشجویی معاونت ،همایش پیاده روی صبحگاهی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در دانشگاه علوم پزشکی سبزواربرگزارشد .شرکت کنندگان دراین همایش همراه با تغذیه شیر مسیر میدان دانشجو تا بلوک B را پیاده پیمودند.

برگزاری همایش پیاده روی کارکنان و دانشجویان همزمان با هفته تربیت بدنی همایش پیاده روی با حضور حداکثری مسئولین، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار  در محل پردیس دانشگاه برگزار شد.اجرای ورزش زورخانه ای و دیگر برنامه های ورزشی از جمله برنامه هایی بود که در حاشیه این همایش برگزار شد.

 همایش پیاده روی دانشجویان و کارکنان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد. این همایش شاهد حضور معاون محترم فرهنگی و دانشجویی و همچنین مدیر دانشجویی و مدیر فرهنگی و با حضور پر شور کارکنان و دانشجویان بود.

معتکف فر مدیر دانشجویی دانشگاه نیزضمن عرض تبریک هفته تربیت بدنی  به خبرنگار مفدا عنوان داشت: شرکت هرچه بیشتر دانشجویان در همایش پیاده روی با عث ترغیب حضور هرچه بیشتر آن‌ها در ورزش های همگانی شده که حاصل آن کاهش بیماری های مرتبط با بی تحرکی و بهبود وضعیت روانی و روحیه دانشجویان خواهد شد.همچنین شایان ذکر است که حضور کارکنان و مسئولین در این همایش ها باعث پیوند بین دانشجو و مسئولین می گردد. در پایان این همایش ، برنامه زور خانه‌ای با نوای مرشد توانمند آقای دروکی و هنرنمایی ورزشکار با اخلاق آقای نودهی خاتمه یافت که با استقبال ویژه دانشجویان مواجه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.