دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

با هدف گسترش تعاملات فرهنگی در فضایی صمیمانه؛

سلسله جلسات "گفت وگو" برای ورودی های جدید دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می گردد

گفت و گو

کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: با هدف گسترش تعاملات فرهنگی و ایجاد فضایی صمیمانه برای تبادل نظر با دانشجویان سلسله جلساتی با عنوان "گفت وگو" برای ورودی های جدید برگزار می گردد.

به گزارش مفدا قزوین، بیدا میرحسینی با اعلام این مطلب اظهار داشت: جلسات" گفت وگو" در هر رشته به صورت مجزا برگزار می گردد و در ادامه اجرای برنامه های مشترک تمامی رشته ها به منظور ایجاد فضای همدلانه و افزایش سرمایه فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و کمک به رشد همه جانبه آنان از اهداف مهم این جلسات می باشد.

وی افزود: گفت و گو عمل ارتباطی می باشد که از طریق جریان و انتقال ایده و معنا و بر مبنای ایجاد فضای همدلانه و مفاهمه شکل می گیرد و نسل جدید در دنیای معاصر نیازمند این فضای همدلانه می باشد تا بتواند با ارتقای شکیبایی و سعه صدر و احترام به دیگر انسان ها، خود را برای حضور کنشگرانه در جامعه آماده نماید.

میرحسینی ادامه داد: در این جلسات سعی می گردد به تبیین نقش دانشجویان در دانشگاه به عنوان یکی از عناصر فضای اجتماعی، پرداخته شود و با بهره مندی از توانمندی دانشجویان به پالایش فضای دانشگاهی به منظور رشد همه جانبه آن ها نایل گردیم، تلاش خواهیم نمود با به تصویر کشیدن انسان دانشگاهی و شهروند فرهنگی، همراه دانشجویان برای تحقق این هدف باشیم.

کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین خاطر نشان کرد: در سلسله جلسات "گفت وگو" سعی داریم ضمن توجه به نظرات دانشجویان در تمامی زمینه ها، فضایی صمیمانه، مشارکتی و پویا ایجاد نماییم. ما امیدواریم دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین افرادی وظیفه شناس با احساس مسئولیت و توانمندی بالا و حساس به تمامی پدیده های اجتماعی پیرامون باشند و از طریق گفت و گو و ایجاد تعامل همدلانه، در رشد و ارتقای همه جانبه کشور تاثیرگذار باشند.

وی در پایان گفت: این جلسات برای ۲ رشته علوم آزمایشگاهی و هوشبری در ۲۰ و ۲۹ مهر ماه برگزار گردیده است و برای تمامی ورودی های جدید برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.