چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

نوسازی و تکمیل تجهیزات خوابگاهی از مهم ترین مطالبات دانشجویان است

رنجبر دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به اینکه نوسازی و تکمیل تجهیزات خوابگاهی از مهم ترین مطالبات دانشجویان از شورای صنفی است، افزود: برای تحقق آن تمامی پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

به گزارش مفدا قزوین، "محمدرضا رنجبر" با اعلام این مطلب گفت: از آغاز فعالیت در اردیبهشت ماه ۹۸ پیگیر حل مشکلات دانشجویان بودیم و با شناسایی و اولویت بندی مشکلات، ۱۷ مهر ماه  جلسه ای با حضور دکتر مهرام رییس دانشگاه، برگزار شد و در این جلسه عمده مسائل مشکلات و درخواست‌های دانشجویان مطرح گردید.

وی افزود: ارائه غذا به دانشجویان در بیمارستان‌­ها، برگزاری کلاس‌های عملی و بالینی در مرکز مهارت‌های بالینی، کاهش هزینه‌ صدور مجدد کارت‌های دانشجویی، تجهیز و تکمیل تجهیزات خوابگاهی مثل لباس شویی، افزایش تعداد اعضای هیئت علمی و پرداخت به موقع حقوق های دانشجویی از جمله مهم ترین خواسته های دانشجویان بود که در این جلسه مطرح گردیده و رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای تحقق آن ها قول مساعدت دادند.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: با توجه به درخواست‌های دانشجویان در حال پیگیری درخواست‌ها در حوزه های مختلف می‌باشیم که انجام مراحل فارغ التحصیلی از طریق اتوماسیون، تشدید نظارت کمیته تغذیه بر روی برنامه غذایی سلف، و منظم شدن سرویس‌های دانشجویی از مهم ترین آنها می‌باشد.

وی در پایان گفت: در دوره جدید شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تمام تلاش خود برای پیگیری و رفع مشکلات دانشجویان را به کار گرفته‌ایم و امید داریم با همراهی دانشجویان مسائل و مشکلات این حوزه به حداقل برسد و از مساعدت و همراهی کلیه مسئولین دانشگاهی خصوصا "دکتر شیخی" معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر حاتم سروری مدیر دانشجویی و مهندس بابایی رابط شورای صنفی صمیمانه سپاسگزاریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.