چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

درخشش دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

جشنواره قرآنی

شرکت کنندگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت خوش درخشیدند و در بخش‌های "پژوهشی" و "فناوری" در گروه های اساتید، دانشجویان و کارکنان جزء برگزیدگان قرار گرفتند.

به گزارش مفدا تبریز، آیین اختتامیه نخست جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت  عصر روز سه شنبه، هفتم آبان ماه، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد. 

با برگزاری این مراسم، برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در  دو بخش "پژوهشی" و "فناوری " مشخص شد و شرکت کنندگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جشنواره خوش درخشیدند و در بخش‌های "پژوهشی" و "فناوری" در گروه های اساتید، دانشجویان و کارکنان جزء برگزیدگان قرار گرفتند. 

دکتر لیلی عاقبتی ملکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش پژوهشی(مقاله نویسی) در گروه اساتید در جایگاه نخست قرار گرفت. در بخش پژوهشی(نقد و بررسی کتاب)، صدیقه مقدم فر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گروه کارکنان توانست رتبه سوم را به دست آورد. 

فریبا پناهیان از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش پژوهشی(نقد و بررسی کتاب) و در گروه دانشجویان، مقام سومی این رقابت ها را کسب کرد و در بخش پژوهش(تلخیص کتاب)، زهرا ملارسولی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گروه دانشجویان رتبه نخست را به خود اختصاص داد. 

همچنین حسن زرنقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش فناوری(کانال های مجازی قرآنی) در گروه اساتید و کارکنان شایسته تقدیر معرفی شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.