پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰

شب پرافتخار علوم پزشکی قم در آخرین ایستگاه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت

اختتامیه

پس از اعلام نتایج نهایی و در آخرین شب از اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت، نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی قم در لیست برگزیدگان نهایی این جشنواره قرار گرفتند.

به گزارش سرویس فرهنگی مفدا قم، در آخرین شب از اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، نام «هفت برگزیده» از دانشگاه علوم پزشکی قم در میان برگزیدگان نهایی این جشنواره قرار گرفت.

در رشته آیین سخنوری و در گروه دانشجویان، «سمیه سادات رضایی» موفق به کسب مقام دوم این رشته شد؛ همچنین در گروه اساتید، «زهرا نصراللهی» به مقام نخست رسید.

در رشته حفظ ده جزء، «زهراسادات اسلامی» از کارکنان دانشگاه به مقام اولی دست پیدا کرد؛ در رشته حفظ بیست جزء نیز «زینب وکیلی» در گروه کارکنان به مقام سوم رسید.

در رشته حفظ کل و در بخش دانشجویان، «فاطمه عابدینی»، دانشجوی رشته دندانپزشکی که از امیدهای مقام در این جشنواره به شمار می رفت با اقتدار در رتبه نخست قرار گرفت و همچنین در بخش کارکنان، فاطمه سادات حسینی مقام سوم را در این مسابقات کسب کرد.

همچنین در بخش ترجمه خوانی، مقام دوم گروه کارکنان به «سیدمحمد محمدی» رسید.

مفدا قم موفقیت کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی قم را در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به جامعه علوم پزشکی استان قم تبریک می گوید.

انتهای پیام/      

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.