پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶

توسط سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم صادر شد:

پیام تبریک به مناسبت کسب موفقیت در جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت توسط دانشگاه علوم پزشکی قم

دکتر قدیر

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم، به عنوان پرچمداران فرهنگی و قرآنی کشور در این جشنواره نقش بسزایی داشته و توانستند با کسب رتبه های برتر، افتخاری ارزنده برای جامعه سلامت و جامعه دانشگاهی رقم بزنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر محمدرضا قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم طی پیامی کسب موفقیت های قرآنی توسط جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را تبریک گفت.متن پیام بشرح ذیل است.

بسمه تعالی

عن أمیرالمؤمنین علیه السلام انّه قال: و تعلّموا القرآن فانّه ربیع القلوب، و استشفعوا بنوره فانّه شفاء الصّدور، و أحسنوا تلاوته فانّه أنفع. حضرت علی علیه السلام می فرماید: قرآن را یاد بگیرید که بهار دلهاست، و نیکو آن را تلاوت کنید که سودمندترین چیز برای شما قرآن است.

امروزه فراگیری علوم قرآنی و اهتمام به مباحث قرآنی توسط جوانان و دانشجویان، به رغم تمامی توطئه ها و تلاش های دشمنان، امری است که روز به روز در حال گسترش بوده و محافل قرآنی در عرصه های مختلف در میان جوانان و دانشجویان برگزار می شود.

دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در این عرصه در کنار دیگر دانشجویان، تلاش های گسترده ای در توسعه قرآن و علوم قرآنی دارند به گونه ای که امسال شاهد برگزاری بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت با حضور دانشجویان سراسر کشور بودیم.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم، به عنوان پرچمداران فرهنگی و قرآنی کشور نیز در این جشنواره نقش بسزایی داشته و توانستند با کسب رتبه های برتر، افتخاری ارزنده برای جامعه سلامت و جامعه دانشگاهی رقم بزنند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان حائز رتبه، از تلاش های اساتید و برگزار کنندگان این جشنواره قدردانی می نمایم.

دکتر محمدرضا قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.