دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

راهپیمایی ۱۳ آبان دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

 دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با شرکت در راهپمایی عظیم ۱۳ آبان ۹۸،  این روز بزرگ را گرامی داشتند.

به گزارش مفدا دزفول ، سیزدهم ابان یاد اور فریاد اعتراض بزرگ مردی است که در سال ۱۳۴۳ با شجاعتی تمام ،علیه قانون کاپیتولاسیون  که با فشار نظام سلطه گر امریکا بدست شاه دست نشانده  به تصویب رسید ،ایستاد. قانونی که بر اساس ان امریکایی ها را در صورت انجام هر جرم و جنایتی علیه شهر وندان ایرانی از حضور در دادگاه و مجازات قانونی معاف میکرد !!!

سیزدهم ابان ماه ۱۳۵۷ یاد اور به خون کشیدن نو جوانان و جوانان دانش اموز و دانشجویی است که در بحبوحه انقلاب و در جهاد مقدسشان علیه استعمار امریکایی و استبداد وابسته به ان و بدست عمال انان در مقابل دانشگاه تهران به خاک وخون غلتیدند و ملت ایران را برای همیشه عزادار خویش ساختند . این روز نماد شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی در مقابل هیمنه ی امریکاست .

سیزدهم ابان سال ۱۳۵۸ روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا ،اما یاد اور به بار نشستن تمام رشادتها و جانفشانی های امام و امتی است که رنج تبعیدها و کشتارها وشهادتها را به جان خریدند و با استقامتی مثال زدنی و با الگو پذیری از اسوه هایی چون امام حسین(ع) امریکای سلطه گر و شاه جنایتکار را از کشور عزیزمان بیرون راندند  و نشان دادند که ایران  و ایرانی مسلمان را نمی توان برای همیشه به زیر بار تحقیر و غارت برد و سرزمین پاک ایران به حیاط خلوت تباهکاری هابشان تبدیل نخواهد شد .

 دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با شرکت در راهپمایی عظیم ۱۳ آبان ۹۸،  این روز بزرگ را گرامی داشتند تا با  جهاد مقدس علمی خویش  از استقلال و شرف و ازادیمان از زیر سلطه امریکای جهانخوار ،دفاع کرده و تا رسیدن کشور عزیزمان به اوج قله های پیشرفت تلاش خواهیم کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.