چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

همایش علمی؛

میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شانزدهمین همایش علوم دارویی ایران

۱

شانزدهمین همایش "علوم دارویی ایران" در راستای ارتقای سطح علمی و پژوهشی متخصصین علوم دارویی ایران، به میزبانی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ۱۵ الی ۱۷ آبان ماه برگزار می شود.

به گزارش مفدا کرمانشاه و به نقل از وبدا، "دکتر علیرضا علی آبادی" رئیس دانشکده داروسازی  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دبیر اجرایی کنگره درگفتگو با میز خبر روابط عمومی دانشگاه اعلام کرد: این همایش  بستر مناسبی را برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشکده های داروسازی و انتقال تجربیات در جهت ارتقای سطح علمی و پژوهشی متخصصین علوم دارویی فراهم می کند.

وی خاطرنشان کرد: همایش  علوم دارویی ایران هر دو سال یکبار به میزبانی یکی از دانشکده های داروسازی کشور برگزار میشود.

علی آبادی افزود:شانزدهمین کنگره علوم دارویی با حضور اعضای هیات علمی، پژوهشگران، دانشجویان داروسازی عمومی و سایر رشته های مرتبط با علوم دارویی از سراسر  کشور به مدت سه روز در دانشکده داروسازی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی تعداد مقالات ارسالی را ۴۲۰ مقاله اعلام کرد که با موضوعات مختلف به صورت پوستر و ارائه شفاهی به دبیرخانه کنگره ارسال شده اند. 

دکتد علی ابادی ادامه داد: قرار است در این همایش حدود ۴۰ سخنرانی در بخشهای گوناگون از جمله شیمی دارویی، فارماسیوتیکس، نانوتکنولوژی دارویی، بیوتکنولوژی دارویی،سم شناسی، فارماکولوژی، داروسازی بالینی ، ۲ پانل آموزشی با موضوع مسائل آموزشی داروسازی و فرصت های شغلی و کارآفرینی در صنعت داروسازی و چندین کارگاه آموزشی ارائه  شود.

دبیر اجرایی شانزدهمین همایش علوم دارویی در پایان تصریح کرد:این کنگره توسط انجمن متخصصین علوم دارویی ایران از تاریخ ۱۵ الی ۱۷ آبان به میزبانی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.