پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

در مجتمع پردیس انجام شد

برگزاری مراسم معارفه کمیته تحقیقات دانشجویی برای دانشجویان جدیدالورود

کمیته تحقیقات قم

دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی قم طی دیداری با اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی با فعالیت‌های پژوهشی این دانشگاه در سالن شهید یخچالی مجتمع دانشگاهی پردیس آشنا شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، مراسم معارفه کمیته تحقیقات دانشجویی با هدف آشنایی دانشجویان جدیدالورود با فعالیت‌های پژوهشی در سالن شهید یخچالی مجتمع دانشگاهی پردیس برگزار شد.

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی، معاون آموزشی دانشکده پزشکی و دانشجویان فعال پژوهشی همراه بود، کلیپ ها و نماهنگ هایی از فعالیت های انجام شده کمیته تحقیقات دانشجویی برای حضار پخش شد که استقبال آن ها را به همراه داشت.

در این مراسم ثقفی‌پور سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود از حمایت همه جانبه کمیته تحقیقات از دانشجویان خبر داد و خطاب به دانشجویان گفت: حتی اگر ایده هم نداشته باشید ما شما را در ساخت و پرورش ایده کمک خواهیم کرد. وی اضافه کرد: فضای صمیمانه‌ای در کمیته وجود دارد و دانشجویانی که در این کمیته حضور دارند بسیار فعال و پویا هستند به همین علت بعد از به سرانجام رسیدن نخستین فعالیت علمی، دانشجویان تا آخر دوران تحصیل خود پیگیر کارهای علمی و پژوهشی خواهند بود.

همچنین ابوالحسنی مسئول کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی، اکبری و اسلامی از اعضای هیأت علمی وآب آب‌زاده معاون آموزش این دانشکده پس از تبیین فعالیت‌ها و مسیر پژوهش ترسیم‌شده در این دانشکده از دانشجویان برای شرکت در فعالیت‌های پژوهشی دعوت کردند.

سخنرانی نرگس کلهر دبیر انجمن سلول‌های بنیادی دانشگاه، پاسخ‌گویی به سئوالات دانشجویان جدیدالورود توسط حسین یوسفی دانشجوی اتاق عمل و از فعالان پژوهشی دانشگاه، توزیع بروشورهای معرفی کمیته تحقیقات میان دانشجویان و نمایش نماهنگ‌هایی از فعالیت‌های انجام شده در کمیته تحقیقات دانشجویی برای دانشجویان فعال حوزه پژوهش از دیگر بخش‌های این مراسم بوده است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.