جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

مدیر مفدا اسفراین:

درب مفدا برای همه فعالان فرهنگی باز است

نشست با دبیران - مفدا اسفراین

در نشست مشترک مدیر مفدا اسفراین با دبیران کانون‌ها، انجمن‌ها و بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین بر تعامل بیشتر این نهادها تاکید شد.

به گزارش مفدا اسفراین، مدیر مفدا دانشکده علوم پزشکی اسفراین در نشست مشترک با دبیران کانون‌ها و انجمن‌های این دانشکده با بیان اینکه این مجموعه ظرفیت بسیار خوبی برای انعکاس هر چه بیشتر فعالیت ها کانون هاو انجمن ها دارد گفت: رسانه راهی صحیح برای به باالفعل در آرودن استعداد های بالقوه است که مفدا نیز با همین هدف تمام توان خود را به کار گرفته است.

فائزه نیک زاد با تاکید بر تعامل و همگرایی بیشتر مفدا و حوزه های فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین افزود: این مدیریت برگزاری کارگاه های آموزشی خبر نویسی ، گویندگی وعکاسی  را با حضور اساتید برجسته در طی سال تحصیلی برای علاقه مندان پیش بینی کرده است.

وی گفت: دانشجویان ورودی جدید که به حوزه خبرنگاری و گویندگی در رادیو و تلویزیون علاقه مند هستند می توانند با مراجعه به این مدیریت به منظور فعالیت در این مجموعه ثبت نام کنند.

گفتنی است، در این نشست دبیران کانون ها و انجمن ها و بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین صمیمانه انتقاد ها و پیشنهاد های خود را ارائه کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.