پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴

با مشارکت انجمن علمی دانشجویی مامایی رشت؛

ایستگاه سلامت زنان در پارک قدس رشت برگزار شد

با مشارکت "انجمن علمی دانشجویی مامایی" دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان، ایستگاه سلامت زنان در پارک قدس رشت برپا و خدماتی از قبیل مشاوره، مامایی، سلامت روان، غربالگری قند خون و فشار خون به مراجعه کنندگان ارائه شد.

به گزارش مفدا گیلان؛ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مشارکت انجمن علمی دانشجویی مامایی رشت به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان اقدام به برپایی ایستگاه سلامت زنان در پارک قدس رشت کرد. 

در این ایستگاه، خدماتی از قبیل مشاوره، مامایی، سلامت روان، غربالگری قند خون و فشار خون همچنین، کارت های تخفیف غربالگری زنان  ارائه می شود و این ایستگاه به مدت دو  روز عصر روز پنجشنبه ، شانزدهم آبان ماه و صبح و عصر جمعه، هفدهم آبان ماه سال جاری در پارک قدس رشت به کار خود ادامه خواهد داد.

"دکتر محمد رستم پور" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی بازدیدی از این ایستگاه،  ضمن اعلام رضایت از استقبال بانوان و تلاش دانشجویان اظهار داشت: حضور دانشجویانی که در حوزه سلامت جامعه در حال تحصیل هستند در فعالیت‌های اجتماعی که سبب ارتقا سلامت جامعه به خصوص بانوان جامعه می شود بسیار ارزشمند است. جامعه امروز ما به فعالیت های جهادی در راستای ارتقای سلامت جامعه نیازمند است .

وی ادامه داد؛  انجام چنین فعالیت هایی سبب ایجاد حس خدمت به مردم در بین دانشجویان حوزه سلامت می شود. 
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در پایان یادآور شد: ضروری است زنان به عنوان رکن اصلی کانون خانواده، از سلامت جسمی و روانی خوبی بهره‌مند باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.