شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

نتایج دومین دوره انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب شمال غرب کشوراعلام شد

fd45d3fb-353f-4c06-8ebd-43787cae82c8.jpg

با برگزاری دومین دوره انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب شمال غرب در ارومیه، نشست تخصصی خانه نشریات که به مدت دو روز در این شهر در حال برگزاری بود به کار خود پایان داد.

به گزارش مفدا ارومیه، دومین دوره نشست تخصصی انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب شمال غرب کشور که به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه ارومیه در حال برگزاری بود با برگزاری انتخابات جمعه هفده آبان ماه در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، به کار خود پایان داد.

انتخابات در دومین روز از نشست فعالان و کارشناسان نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب شمال غرب کشور که شامل دانشگاه‌ها و دانشکده‌های استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل هست، برگزار شد.

قبل از آغاز انتخابات پنج نامزد انتخاباتی ضمن معرفی خود و با اشاره  به مشکلات عرصه نشریات دانشجویی به تشریح برنامه‌ها و اهداف آتی خود پرداختند.

انتخابات در حضور ناظرین دانشجویی و قدیر حجازی زاده مسئول نشریات دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد.  در نهایت علی‌رضا فرجی از دانشگاه ارومیه با کسب اکثریت آراء به همراه میلاد آهنگر زاده از دانشکده مراغه و مرضیه فتاحی از دانشگاه اردبیل به‌عنوان عضو اصلی و محمد میانجی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات به شرح زیر است:

کل آراء:۴۹

علی‌رضا فرجی:۳۶ رأی

میلاد آهنگر زاده: ۲۶ رأی

مرضیه فتاحی: ۲۸ رأی

محمد میانجی:۲۲ رأی

سین رشیدی: ۱۰ رأی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.