یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

اعضای شورای مرکزی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتخاب شدند

حاجی زاده_مشهد

با برگزاری انتخابات، اعضای شورای مرکزی کانون‌های "تئاتر و هنرهای نمایشی"، "موسیقی و سرود"، "عکس" و "شعر و ادب ارغوان" دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتخاب شدند. 

به گزارش مفدا مشهد، ​انتخابات شورای مرکزی چهار کانون "تئاتر و هنرهای نمایشی"، "موسیقی و سرود"، "عکس" و "شعر و ادب ارغوان" دانشگاه علوم پزشکی مشهد با مشارکت تعداد ۴۰۰ نفر از دانشجویان مجمع عمومی، در دانشکده‌های پزشکی و پرستاری مامائی بطور همزمان برگزار شد.

نتایج آرا به شرح زیر است:

کانون تئاتر و هنرهای نمایشی

امیرحسین مهارتی، ملیکا مهدی پور، محدثه نظرپور، زهرا دهقانی، ریحانه عسگری بعنوان اعضای اصلی و شکوه زارع مقدم و عطیه عبداله نژاد نیز بعنوان عضو علی‌البدل در شورای مرکزی این کانون انتخاب شدند.

کانون موسیقی و سرود

یاسمن زعفرانلو، نسترن خورسندی بهار، تارا جعفرزاده، امیرمحمد سروقد و لقمان پیروتی به عنوان اعضای اصلی و ریحانه صادقی بعنوان عضو علی البدل در شورای مرکزی این کانون معرفی شد.

کانون عکس

مریم پور حسینی، شهرزاد بهاور، زهرا زاهدی، محمد رضائی و دانیال تقوی بعنوان اعضای اصلی و سعید یزدانی و ساجده ساغریان نیز به عنوان عضو علی البدل کانون انتخاب شدند.

کانون شعر و ادب ارغوان

محراب کلاتیان، محمد مرادی، علیرضا توکلی، نیلوفر موسی زایی و مریم وحدتی به عنوان پنج نفر اصلی و ریحانه مدرس و علی علی آبادی نیز به عنوان عضو علی البدل شورای مرکزی این کانون معرفی شدند.

شایان ذکر است، دبیر شورای مرکزی کانون پس از برگزاری اولین جلسه بین اعضاء مرکزی مشخص و معرفی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.