شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

8 رتبه کشوری از آن دانشگاهیان علوم پزشکی شهید بهشتی در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

42

8 رتبه کشوری سهم دانشگاهیان علوم پزشکی شهید بهشتی در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

به گزارش مفدا بهشتی، مرحله دوم از اختتامیه مسابقات کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت از هفتم تا دهم آبان ماه سال جاری  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

این برنامه با حضور دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دکتر خدادوست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، جمعی از مسوولین استان همدان و کارشناسان قرآن و عترت از سراسر کشور تشکیل شد.

در این دوره از رقابت ها، 6 نفر از فرهیختگان قرآنی راه یافته به مرحله کشوری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با سایر برگزیدگان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به رقابت پرداختند.

در همین راستا از گروه استادان دکتر مهدی قربانی در رشته قرائت به شیوه تحقیق، در گروه کارکنان اکرم نجات بخش و مهرداد جمشیدی در رشته قرائت به شیوه تحقیق و در گروه دانشجویان محمد خرمی نیا و ریحانه گودرزی در رشته حفظ کل و علیرضا امانی در رشته قرائت به شیوه تحقیق به رقابت با برگزیدگان سایر دانشگاه ها پرداختند که در پایان این دوره از رقابت ها اکرم نجات بخش کارمند شبکه بهداشت ورامین دانشگاه در رشته قرائت به شیوه تحقیق رتبه سوم کشوری و ریحانه گودرزی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه در رشته حفظ کل رتبه سوم کشوری را کسب کردند.

لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره در گروه اساتید از دکتر سید علی انجو رتبه اول کشوری در بخش آوایی در رشته قرائت به روش ترتیل و دکتر محمد امین پور حسینقلی رتبه دوم کشوری در بخش ادبی رشته داستان نویسی، در گروه کارکنان هدایت ا... خیاطیان رتبه اول کشوری در بخش پژوهشی رشته نقد کتاب و اکرم نجات بخش رتبه سوم کشوری در بخش آوایی رشته قرائت به شیوه تحقیق، در گروه دانشجویان از علی مردانی رتبه اول کشوری در بخش هنری رشته نستعلیق شکسته، پریسا عباسی  رتبه اول کشوری در بخش ادبی رشته نمایشنامه نویسی،

امیر حسین گرجی رتبه اول کشوری در بخش آوایی رشته قرائت به شیوه ترتیل و ریحانه گودرزی رتبه سوم کشوری در بخش آوایی رشته حفظ کل قدردانی به عمل آمد.

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن تبریک به این فرهیختگان قرآنی، آرزومند توفیقات روزافزون دانشگاهیان در عرصه های مختلف دانشگاهی و ملی است.

خبرنگار: آیلین علی مدد

رابط خبری مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.