سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

به همت انجمن علمی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛

"ایفسا زنجان"؛ فعالیت‌های محیط زیستی خود را آغاز کرد

قزوین

زیر کمیته محیط زیست انجمن علمی داروسازی (ایفسا) دانشگاه علوم پزشکی زنجان با هدف پرداختن به مسائل زیست حیطی و با شعار «تغییر از خودمون شروع میشه...»، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش مفدا زنجان، زیرکمیته محیط زیست انجمن علمی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان فراخوان جذب همکاری با این مجموعه را در قالب اطلاعیه ای اعلام کرد. در این اطلاعیه اشاره شده است که تغییرات اقلیمی و گرمایش زمین، آلودگی آب و هوا، میکرو پلاستیک ها و... عوامل زیادی هستند که زندگی ما و محیط زیستمان را تهدید می‌کنند. در ادامه تاکید شده: «تغییر از خودمون شروع میشه...» و با این جمله دعوت شده است تا برای اطلاعات بیشتر و همکاری با زیرکمیته محیط زیست ایفسا، به آی دی شبکه اجتماعی این کمیته مراجعه شود.

"مسعود پنبه‌ای" دبیر انجمن علمی داروسازی در گفتگو با مفدا زنجان اعلام کرد:«زیر کمیته محیط زیست انجمن علمی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای اولین بار در استان زنجان زیر نظر این انجمن علمی فعالیت‌های خود را آغاز کرده است.

وی افزود: پیش از این فعالیت‌های زیست محیطی در قالب کمیته سلامت عمومی دنبال می‌شد و این زیرکمیته جدید فارغ از گرایش‌های جناحی و سلایق مختلفی که گروه‌های مختلف ممکن است دنبال کنند، اختصاصاً به مسائل زیست محیطی می پردازد و در این مسیر امیدوار است تمامی گروه های دانشجویی با این مجموعه همراهی کنند.

دبیر انجمن علمی داروسازی گفت: «فاطمه افشارچی؛ اولین دبیر این زیر کمیته خواهد بود».

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.