سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸

دانشجویانی که در بازه ی زمانی یکم تا ١٥ آبان ماه برای ثبت نام وام دانشجویی اقدام کرده اند در اولویت برای دریافت وام هستند

شورای وام

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کسانی که در بازه ی زمانی تعیین شده از یکم تا ١٥ آبان ماه ثبت نام نموده اند برای دریافت وام در اولویت هستند.

به گزارش مفدا زاهدان، در جلسه بررسی مشکلات رفاهی و وام های دانشجویی که در روز سه شنبه ٢١ آبان ماه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی صورت گرفت، نماینده معاونت آموزشی، مدیر دانشجویی، معاون مدیر دانشجویی، رئیس اداره امور رفاهی و دبیر کل شورای صنفی دانشجویان حضور داشتند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: صندوق رفاه دانشجویی به منظور ایجاد زمینه مناسب برای رشد استعدادها و کمک به وضع تحصیلی و معیشت دانشجویان مستعد و کم بضاعت تشکیل شده است.

دکتر علیرضا انصاری مقدم افزود: به همین منظور قانون اول صندوق رفاه برای وام های صندوق به دانشجویان متقاضی، مشروط به دارا بودن صلاحیت اخلاقی، رعایت شئون دانشجویی، اولویت نیاز مالی و سپردن تعهد محضری می باشد.

وی در خصوص شرایط دریافت وام دانشجویی بیان کرد: دانشجویان باید حداقل ده واحد آموزشی را گذرانده باشند به دانشجویان ترم اول وام تعلق نمی گیرد.

وی تصریح کرد: به دانشجویان ناپیوسته که کارمند باشند و بدهی مقطع قبل هم داشته باشند  و دانشجویان بورسیه باشند وام تعلق نمی گیر د.

وی خاطرنشان کرد:هزار و٣٥٢ دانشجو برای دریافت وام ثبت نام کرده اند با توجه به اینکه حدنصاب برای ثبت نام ها هزار و 252 نفر است از این تعداد با توجه به محدودیت اعتباری مقرر گردید دانشجویانی که شرایط ذکر شده را دارا نباشند حذف خواهند شد و سند مطابق اعتبار اعلام شده به صندوق رفاه ارجاع می گردد.

وی همچنین افزود: کسانی که در بازه ی زمانی تعیین شده از یکم تا ١٥ آبان ماه ثبت نام نموده اند برای دریافت وام در اولویت هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.