پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲

در دومین نشست شورای ورزش دانشگاه مطرح شد

برنامه‌ریزی اداره تربیت‌بدنی علوم پزشکی قم برای درخشش در مسابقات سال آینده

شورای ورزش قم

رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی دانشجویی از مسابقات قهرمانی که در مرداد و شهریور سال آینده در ۱۲ رشته ورزشی برگزار میشود به عنوان یک خط مشی برای این اداره نام برد و اظهار کرد: اداره تربیت بدنی از اکنون در حال استعدادیابی و برنامه ریزی برای حضور با قدرت در این مسابقات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دومین نشست شورای ورزش دانشگاه علوم پزشکی قم روز گذشته ۲۲ آبان‌ماه در محل دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه واقع در مجتمع دانشگاهی پردیس برگزار شد.

در ابتدای این نشست سمیه طلیقی کارشناس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیتهای انجام شده طی هفته تربیت بدنی در دانشگاه علوم پزشکی را نسبت به سال گذشته گسترده‌تر عنوان کرد و گفت: مسابقات فوتسال گل کوچیک، پتانک، مینی گلف، پرتاب دارت، فوتبال دستی، تنیس و بازیهای فکری از مسابقاتی بود که در این هفته برگزار شد.

همچنین علیرضا برخوردار رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی دانشجویی از مسابقات قهرمانی که در مرداد و شهریور سال آینده در ۱۲ رشته ورزشی برگزار میشود به عنوان یک خط مشی برای این اداره نام برد و اظهار کرد: اداره تربیت بدنی از اکنون در حال استعدادیابی و برنامه ریزی برای حضور با قدرت در این مسابقات است.

وی از المپیاد همگانی که یکی از برنامه های پیش رو این اداره است یاد و عنوان کرد: در اسفندماه المپیاد همگانی را در سطح دانشگاههای علوم پزشکی کشور پیش رو خواهیم داشت که در این راستا فراخوانی منتشر کرده ایم تا بتوانیم از استعدادهای کشف نشده میان دانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورد استفاده کنیم.

در ادامه این نشست با تبادل نظر مصوباتی همچون برگزاری مسابقات انتخابی المپیادهای همگانی و قهرمانی، تمرینات مستمر برگزیدگان، برگزاری مسابقات فوتسال برای پسران و والیبال برای دختران بمناسبت روز دانشجو، عقد قرارداد با مربیان به نام استان با اهداف آموزشی و تمرین رشته های تیمی مصوب شد.

شورای ورزش معاونت فرهنگی دانشجویی با هدف گسترش ورزش همگانی و فردی در دانشگاهها تاسیس شده است و اعضای آن شامل معاون فرهنگی دانشجویی، رئیس اداره تربیت بدنی، معاونت پشتیبانی دانشگاه یا نماینده تام‌الاختیار، مدیر بودجه دانشگاه، کارشناس تربیت بدنی در امور بانوان و دو نماینده از میان دانشجویان میشود.

مصوبات شورا پس از تایید معاون فرهنگی دانشجویی و اعضای شورا برای اجرا به حوزههای مرتبط ابلاغ می‌شود. انتهای پیام/    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.