شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹

برگزیدگان رشته‌های موسیقی، استندآپ کمدی و مشاعره در دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ اعلام شدند

جشنواره سیمرغ

برگزیدگان رشته‌های موسیقی، استندآپ کمدی و مشاعره در بخش‌های آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی و در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ که عصر امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد، برگزیدگان رشته‌های موسیقی، استندآپ کمدی و مشاعره به شرح زیر اعلام شدند:

رشته مشاعره

رتبه اول: دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رتبه دوم: تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران

رتبه سوم مشترک: تیم‌های دانشگاه های علوم پزشکی بابل و شاهد

جایزه ویژه خوانش برتر متعلق به رویا محمد نزاد از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 استنداپ فرهنگ سلامت

رتبه اول فرهنگ سلامت علوم پزشکی ارومیه نیما سهرابی

رتبه دوم: مریم عسکری از امام خمینی

رتبه سوم فرهنگ سلامت دانشگاه محیط زیست عرفان صادقی

استنداپ ازاد

رتبه اول: علی فریادی از علوم پزشکی تبریز

رتبه دوم: حسن عزیزی لاری از علوم پزشکی بابل

 رتبه سوم: مشترک محمدعرفان فتاحی از علوم پزشکی تبریز و

رشته نمایشنامه نویسی موضوع فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور

رتبه اول: رنگین کمان از چشمان تو آغاز می شود از نیکمندان از دانشکاه تربیت مدرس

رتبه دوم: ز نون داد دال ی اثر محمد مهدی جاویدان از علوم پزشکی بجنورد

رتبه سوم: سایکودیک علی حسینی از علوم پزشکی یزد

بخش آزاد ویژه دانشجویان علوم پزشکی

رتبه اول: فالگو اثر یگانه اکبری از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

رتبه دوم: سجاد خوشمردان از دانشگاه علوم پزشکی خوشمردان

رتبه سوم مشترک: یعقوب اثر مهدی فرزانه از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و سفر به خیر اقای نخست وزیر از محمد سلیمانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

نمایشنامه خوانی آزاد ویژه دانشجویان علوم پزشکی

بهترین نقش خوان مرد: برای اثر اندر هدایت نسل جواد جواد جبلی از علوم پزشکی گلستان

شایسته تقدیر سید علی موسوی و امیر رضایی

بهترین نقش خوان زن: سه جلسه تراپی مریم اسدی از دعلوم پزشکی قم

شایسته تقدیر مرجان رستمیان از دانشگاه علوم پزشکی بجنورد

بهترین کارگردانی نمایشنامه خوانی

بلاخره این زندگی مال کیه فائزه حسینی

شایسته تقدیر محسن یاراحمدی برای خانه ارواح

بهترین توضیح خوان: اوتیسم شیرین محمدی علوم پزشکی کردستان

نمایش‌نامه خوانی برگزیده

رتبه اول:زری سلطان از علوم پزشکی یزد به کارگردانی عاطفه صمدی زاده

رتبه دوم: به مناسبت ورود اشکان از دانشگاه علو پزشکی بابل به کارگردانی علیرضا خرمی زاده

رتبه سوم: سه جلسه تراپی از علوم پزشکی قم مریم اسدی

بخش موسیقی

آواز ایرانی:

رتبه اول: بهروز کاویانی از شهید بهشتی

رتبه دوم: یوسف کشوری نژاد از اهواز و

رتبه سوم مشترک محمد مهدی قاسم نژاد از ایران و حسین کریمی از علوم پزشکی تبریز

خوانندگی پاپ

رتبه اول: سپهر سوئیزی از علوم پزشکی شاهرود

رتبه دوم: محمد اقتدارنژاد از علوم پزشکی کرمان

رتبه سوم: محمد علی حاجی عموشا از علوم پزشکی کرمانشاه

گروه نوازی:

رتبه اول: علوم پزشکی شهرکرد

رتبه دوم مشترک دانشگاه ارومیه و مازندران

رتبه سوم مشترک کرمانشاه و همدان

هیات داوران به پاس احیاء و حفظ ارزش‌های آیینی و قومی گروه تربت جام را شایسته تقدیر می‌داند

تک نوازی:

بهترین نوازنده: نوازنده کمانچه از کردستان سیاوش منشاوی

نوازنده دف از دانشگاه علوم پزشکی همدان سحر ابراهیمی

گروه سرود:

رتبه اول: علوم پزشکی گیلان

رتبه دوم مشترک علوم پزشکی آبادان و گلستان

رتبه سوم مشترک دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شیراز

بخش مجری‌گری: 

 رتبه اول صادق امیری از دانشگاه علوم پزشکی کرمان

رتبه دوم به صورت مشترک فرشاد برزگر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پویا نعیم از دانشگاه علوم پزشکی همدان

 رتبه سوم فاطمه سرکاری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.