یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

۱۰۰ درصد مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی به شورای صنفی دانشگاه واگذار شده است

دکتر دادخواه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در راستای مشارکت و استفاده از ظرفیت شورای صنفی دانشگاه، ۱۰۰ درصد مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی در امور صنفی رفاهی به شورای صنفی دانشگاه واگذار شده است.

به گزارش مفدا اردبیل، "دکتر بهروز دادخواه" در جلسه با شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی که شنبه دوم آذرماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد، اظهار داشت: به منتخبان شورای صنفی در خوابگاه‌ها و دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تبریک می‌گویم و اعتقاد دارم که شورای صنفی بازوان پرتوان معاونت فرهنگی دانشجویی در رسیدگی به امور صنفی رفاهی دانشجویان هستند.

وی با اشاره به اینکه با حضور شورای صنفی شاهد مدیریت مشارکتی هستیم، گفت: اعضای شورای صنفی منتخب دانشجویان بوده و قطعا با فعالیت این مجموعه، مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه به حداقل خواهد رسید و اگر فعالیتی از جانب اعضای شورای صنفی نباشد، معاونت فرهنگی دانشجویی نمی‌تواند به تنهایی در این راه موفق شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: خوشبختانه شورای صنفی قبلی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت بسیار مناسبی داشت و همیشه جزء ۳ دانشگاه برتر کشور در این زمینه بودیم و امیدواریم اعضای جدید شورای صنفی نیز با تعامل منطقی و مناسب با مسئولان دانشگاه، ادامه دهنده این راه باشند.

دکتر دادخواه تصریح کرد: اعضای شورای صنفی باید متمرکز به حوزه صنفی رفاهی خود بوده و از فعالیت‌های سیاسی و .... خودداری کنند چرا که حل دغدغه‌ها و مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان نیازمند بررسی و پیگیری توسط اعضای شورای صنفی است.

وی بیان کرد: در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به فعالیت شورای صنفی نگاه بسیار مثبتی وجود دارد و در راستای مشارکت و استفاده از ظرفیت شورای صنفی دانشگاه، ۱۰۰ درصد مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی در امور صنفی رفاهی به شورای صنفی دانشگاه واگذار شده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: دبیران شورای صنفی در دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، در صورت وجود مشکلی در خوابگاه‌ها و یا کیفیت غذا، به عنوان نماینده دانشجویان ورود کرده و مشکلات را با مسئولان معاونت فرهنگی دانشجویی در میان بگذارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.