دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

رئیس ادراه رفاهی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه ؛

تمام تسهیلات باقی مانده تا نیمه آذرماه سال جاری واریز خواهد شد

اصغر نائینی

رئیس اداره رفاهی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم از پرداخت تمامی تعهدات تسهیلاتی این معاونت در نیمسال تحصیلی سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، اصغر نائینی رئیس اداره امور رفاهی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم به فعالیتهای صورت گرفته در این اداره در سال تحصیلی جدید پرداخت و گفت: یکی از مهمترین ماموریتهای این اداره اعطای تسهیلات به دانشجویان متقاضی می باشد، که در این باره سعی کردیم به صورت منظم و با محور قرار دادن سیاستهای صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و درمان هم گام باشیم.

وی از واریز تمامی تعهدات این اداره تا نیمه آذرماه امسال خبر داد و تصریح کرد: در نیمسال تحصیلی جاری کلیه وام های درخواستی دانشجویان به حساب آنها واریزشد و باقی مانده این تسهیلات نیز تا نیمه آذرماه به حساب متقاضیان واریز می شود.

نائینی از پوشش تمامی دانشجویان دانشگاه از بیمه حوادث یاد و عنوان کرد: هر ساله دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور تحت بیمه حوادث دانشجویی قرار میگیرند که دانشگاه علوم پزشکی قم نیز جهت برخورداری دانشجویان از بیمه فوق طبق دستورالعمل های ابلاغی از وزرات بهداشت و درمان عمل میکند.

وی ادامه داد: بیمه حوادث دانشجویان رایگان می باشد و هیچگونه وجهی از دانشجویان اخذ نمی گردد.

نائینی تعهدات قرارداد بیمه حوادث دانشجویی را مناسب ارزیابی و عنوان کرد: در این قراداد که با بیمه رازی منعقد شده است این شرکت را موظف به پرداخت هزینه های پزشکی تا سقف ۸۰ میلیون ریال و همچنین ۴۰۰میلیون ریال غرامت نقص عضو و ۴۰۰میلیون ریال غرامت فوت برای هر یک نفر کرده است.

جهت دریافت تعهدات بیمه حوادث دانشجویی (اینجا) کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.