پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

برگزاری مسابقات شطرنج منطقه ای غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

۹۹

مسابقات شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مفدا کرمانشاه، در مسابقات شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید، تیم های دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، همدان و کردستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دژدار، کارشناس ورزشی و مربی شطرنج در گفتگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه در خصوص برگزاری این رقابت ها که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید، اظهار داشت: مسابقات منطقه ای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی هرساله در آذر ماه و میان تیم های دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، همدان وکردستان برگزار می گردد و تمامی تیم های شرکت کننده در این رقابت ها درسطح بالایی قرار دارند.
 
وی افزود: این مسابقات امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید و نمایندگان دانشگاه ما با تساوی در مقابل دانشگاه علوم پزشکی  همدان به صورت مشترک درجایگاه اول قرار گرفتند.

دژدار ادامه داد: تیم های برگزیده در این رقابت های منطقه ای به مسابقات کشوری که در اواخر آذر ماه برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان علاقمند به شرکت در این رقابت ها می توانند در مسابقات استعدادیابی که از سوی اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود، شرکت کرده و پس از انتخاب افراد برگزیده در دوره های آمادگی شرکت نمایند.

گفتنی است در این رقابت ها که در ۴ آذر ماه ۹۸ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار گردید، دانشگاه های کرمانشاه و همدان مشترکا در جایگاه اول و ایلام و کردستان در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.