چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

همایش بسیج و گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

همایش بسیج و گام دوم انقلاب

به همت بسیج جامعه پزشکی گلستان و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه،همایش بسیج و گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

به گزارش مفداگلستان به همت بسیج جامعه پزشکی گلستان و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، همایش بسیج و گام دوم انقلاب با حضور مسئولین بسیج رسانه و نیروی انسانی سپاه نینوای گلستان و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و جمعی از بسیجیان عرصه سلامت، امروز سه شنبه مورخ  ۵ اذر ماه در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی برگزار شد.

در ابتدای مراسم سرهنگ کریمی جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گلستان به بسیجیان حاضر در مراسم خیر مقدم گفت و در مورد هفته بسیج و گرامیداشت این هفته به بیان سخن پرداخت.

مهندس قرایی مسئول بسیج رسانه سپاه نینوا استان گلستان کارگاه اموزشی با هدف آشنایی جنگ نرم – مفهوم  اهداف چیستی مبانی اصول ساختار تبیین ابزار جنگ نرم در قالب یک جلسه آموزشی پرداخت.

وی گفت :امروزه جنگ ها شکل های مختلفی به خود گرفته اند از جمله جنگ نرم که شامل اقدامات روانی و تبلیغاتی می شود که هدف آن جامعه یا گروه خاصی است و عمده تفاوت آن با جنگ سخت عدم استفاده از سلاح های نظامی می باشد زیرا در جنگ نرم از سلاح های تبلیغاتی استفاده می شود. به تعبیر دیگر جنگ نرم استفاده دقیق و طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن است، به منظور تاثیر گذاری بر عقاید، فرهنگ، سیاست، احساسات، تمایلات، رفتار و مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی می شود است.

در ادامه صمدی مسئول نیروی انسانی سپاه نینوا استان گلستان به تبیین سند انتظار بسیجیان در عرصه ها ومجموعه های نقش افرین بسیج ومعرفی مسئولین اجرایی مجموعه ها و سازماندهی نیروها در قالب مجموعه های ۱۳ گانه پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.