شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم؛

"جشن دانش آموختگی" فارغ التحصیلان دانشگاه در قالب یک جشن برگزار می شود

جشن دانش آموختگی قم

دکتر فاتح بر مشارکت بیشتر دانش آموختگان در برگزاری جشن های یکپارچه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر روح اله فاتح مدیر فرهنگی دانشگاه با اشاره به برگزاری جشن دانش آموختگی روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه در سالن شهید یخچالی مجتمع دانشگاهی پردیس علوم پزشکی گفت: درزندگی هر فرد روزهایی وجود دارد که برایش به یاد ماندنی است. یکی از آن روزها جشن دانش‌آموختگی است که خانواده، دوستان و همکلاسی‌ها  دورهم جمع می‌شوند و این روز را در خاطرات ثبت می کنند.

وی نحوه برگزاری این جشن درسالهای گذشته را تشریح و بیان کرد: سالهای گذشته هردانشکده‌ برای فارغ‌التحصیلان خود مراسمی را با حضور دانش‌آموختگان برگزار می‌کرد. 

فاتح بر مشارکت بیشتر دانش آموختگان در برگزاری جشن های یکپارچه تاکید و تصریح کرد: از اواخر سال گذشته با توجه به سیاست های درون دانشگاهی و برون دانشگاهی تصمیم بر این شد که این مراسم بصورت یکپارچه در دانشگاه برگزار شود که می تواند یک ارتباط نزدیک بین دانشکده‌های مختلف دانشگاه ایجاد کند، چراکه یکی از مشکلاتی که در آموزش عالی وجود دارد تفاوت‌هایی است که ناخواسته بین رشته‌ها و مقاطع مختلف ایجادشده است.

وی ادامه داد: ما باید نشان دهیم که دانش آموختگان حوزه سلامت از کارشناس تا فوق دکترا همه با هم برای خدمت به مردم جامعه دست در دست هم داده اند.

مدیر فرهنگی دانشگاه تجمیع جشن دانش آموختگی دانشگاه را امری مثبت دانست و اظهار کرد: هرساله پراکندگی جشن های دانش آموختگی در رشته های مختلف علاوه بر صرف هزینه زیاد، خروجی شایسته ای نداشت برای همین سعی شد با تغییراتی در روند برگزاری، علاوه برصرفه جویی در هزینه ها، شاهد برگزاری پرشورتر این مراسم باشیم.

فاتح به مزایای دیگر این طرح پرداخت و گفت: از دیگر مزایای این طرح این است که دانش‌آموختگان یک دوره با هم آشنا می شوند و می توانند در آینده یک شبکه منسجم برای خدمت به جامعه در کنار یکدیگر آماده و طرح ریزی کنند.

همچنین سید ماجد موسوی مسئول برگزاری جشن دانش آموختگی به هماهنگی به عمل آمده مبنی بر حضور والدین فارغ التحصیلان در این جشن تاکید کرد: دانش آموختگان ضمن رعایت شئونات اسلامی و مقررات دانشگاه در زمینه پوشش و رفتار حرفه ای و همچنین حضور به موقع دراین مراسم عوامل اجرایی این جشن را همراهی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.