دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

شورای صنفی پل ارتباطی میان مسؤولان و دانشجویان است

246

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیدار با اعضای شورای صنفی دانشگاه، ضمن اشاره به بیان برخی وظایف اعضای شورای صنفی و تنگناهایی که دانشگاه با آنها روبرو است، از شوراهای صنفی به عنوان پل ارتباطی میان مسؤولان و دانشجویان یاد کرد.

به گزارش مفدا ایلام، در این دیدار که کارشناسان رفاهی و تغذیه و اعضای شورای صنفی دانشگاه نیز حضور داشتند، مدیر دانشجویی ضمن بیان برخی وظایف اعضای شورای صنفی و همچنین تنگناهایی که دانشگاه با آنها روبرو می‌باشد، در مورد اقدامات انجام گرفته در طول سال تحصیلی جدید صحبت کرد.

فرزاد سلیمانی خطاب به اعضای شورای صنفی دانشگاه اظهار داشت: شورای صنفی پل ارتباطی ما با دانشجویان دانشگاه است و همیشه آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات اعضای شورای صنفی که به عنوان نماینده دانشجویان در دانشگاه شناخته می‌شوند هستیم و سعی ما بر این است که مشکلات را به حداقل برسانیم.

در این جلسه هر یک از دبیران شورای صنفی نیز به بیان نظرات و مشکلات موجود در حوزه فعالیتی خود پرداختند.

"سیدمیلاد موسوی" به عنوان دبیر مرکزی شورای صنفی به خریداری ۴۸ تخته فرش برای خوابگاه برادران و همچنین بحث پهنای باند اینترنت اشاره کرد.

"افشین قوچی" و "مریم یاسمی" به عنوان دبیران تغذیه هم به بحث کیفیت غذاها، قیمت روز خرید ژتون غذا و توزیع صبحانه پرداختند.

در ادامه "زهرا شاولی" به عنوان دبیر رفاهی شورای صنفی دانشگاه به خریداری جعبه کمک‌های اولیه، تعمیر تصفیه‌کن‌های خوابگاه برادران، تعمیر اجاق گازهای خوابگاه خواهران و همچنین خریداری وسایل مورد نیاز جهت تعمیر سایت خوابگاه خواهران اشاره کرد.

در پایان نیز مدیر دانشجویی دانشگاه به انجام برنامه‌هایی فرهنگی در خوابگاه‌ها اشاره کرد و هدف اصلی از این فعالیت‌ها را رفاه حال دانشجویان عنوان کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.