دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

رتبه دوم رشته عکاسی دهمین جشنواره سیمرغ؛

همیشه دوربین در دست دارم

11

مسئول روابط عمومی و فرهنگی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و برگزیده رشته عکاسی در دهمین جشنواره سیمرغ گفت: حرفه هنری بنده عکاسی نیست اما به واسطه کارم که فعالیت در روابط عمومی می باشد، همیشه دوربین در دست دارم.

"حامد حیدری ذاکر"، مسئول روابط عمومی و فرهنگی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و برگزیده رشته عکاسی در دهمین جشنواره سیمرغ در گفتگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه اظهار کرد: از دوران دبیرستان که در هنرستان هنرهای تجسمی کرمانشاه مشغول تحصیل بودم با عکاسی آنالوگ آشنا شدم و پس از آن به عضویت در انجمن سینمای جوانان کرمانشاه درآمدم که در آنجا نیز به نوعی عکاسی را ادامه دادم.

ذاکر ادامه داد: حرفه هنری بنده عکاسی نیست اما به واسطه کارم که فعالیت در روابط عمومی می باشد، همیشه دوربین در دست دارم. علاوه بر موضوعات و سوژه های کاری و اداری نیز گاهی به عکاسی در طبیعت و مستند نیز می پردازم.

این برگزیده رشته عکاسی که 13 سال سابقه فعالیت دارد و تحصیل کرده در رشته گرافیک می باشد، در ادامه این گفتگو خاطر نشان کرد: در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت، موفق به کسب مقام دوم در رشته عکاسی شدم. در سال گذشته نیز در رشته فیلمنامه نویسی  رتبه دوم را کسب کردم. 

وی ادامه داد: عکسی که به جشنواره ارسال کردم، لحظه ای بود که تعدادی از اهالی بومی منطقه گهواره پس از سر ریز شدن سد آزادی مشغول ماهیگیری با سبد و غیره بودند و من که برای یک ماموریت از طرف اداره به آن منطقه رفته بودم موفق شدم که این لحظه را ثبت نمایم.

حیدری ذاکر سخنان خود را با قدردانی از مسئولین پایان داد و افزود: در پایان از دکتر غلامی، معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به سبب ایجاد بستر مناسب جهت انجام فعالیت های فرهنگی، دکتر قباد محمدی، معاون محترم غذا و دارو به سبب دیدگاه مثبتی که نسبت به مسائل فرهنگی دارند و هم چنین جناب آقای بهمن الماسی، مدیر محترم فرهنگی دانشگاه که همیشه مانند یک برادر بزرگوار از اهالی فرهنگ و هنر دانشگاه حمایت می کنند تشکر و قدردانی می نمایم. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.